На шкірі головки лущення

Уролог в МиколаєвіСимптомиНа шкірі головки лущення
Знайдено захворювань: 1. Операцій: 1. Процедур: 0. Діагностичних методів: 3. Питань від пацієнтів: 0.

Вас турбує на шкірі головки лущення? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути на шкірі головки лущення? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися на шкірі головки лущення є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Бакпосевы
– Імуноферментний аналіз
– Аналіз на ПЛР

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається на шкірі головки лущення? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів: