Салюфертіл Форте - ефективний, комплексний засіб лікування чоловічого безпліддя, еректильної дисфункції і простатиту

Уролог в МиколаєвіАвторські статтіСалюфертіл Форте - ефективний, комплексний засіб лікування чоловічого безпліддя, еректильної дисфункції і простатиту
Категории: Урологічні препарати
Опубліковано 27.01.2020
Салюфертіл Форте – ефективний, комплексний засіб лікування чоловічого безпліддя, еректильної дисфункції і простатиту
5 (100%) 1 голос[ов]

СалюФертіл Форте (SaluFertil Forte) – це сучасний препарат, виробництва Німеччини, який забезпечує комплексну,+ стимулюючу дію на статеву систему чоловіка. Серед біологічно активних речовин СалюФертіл має найвищу ефективність у лікуванні чоловічого безпліддя, імпотенції, простатиту. За біодоступностю і унікальними складовими, препарат не має аналогів в Україні. Компоненти препарату підібрані так, щоб в повній мірі забезпечувати організм необхідними, корисними речовинами.

СалюФертіл Форте призначається лікарем в якості дієтичної добавки, як додаткове джерело біологічно активних речовин (Вітамінів, мікроелементів, амінокислот, антиоксидантів). Може використовуватися в якості монотерапії.

Випускається у формі капсул.

До складу SaluFertil Forte входять наступні компоненти:

L-карнітин (тартрат) – 220 мг

L-карнітин-ацетил – 110 мг

L-аргініну гідрохлорид – 302 мг

L-глутатіон – 5 мг

Кофермент Q10 – 10 мг

Вітамін Е – 30 мг

Фолієвая кислота (вітамін B9) – 200 мкг

Цинк – 2 мг

Селен – 8,5 мкг

Це воістину революційний засіб, правильно збалансований склад, якого відновлює статеву, сексуальну і репродуктивну функцію чоловіків.

Препарат відмінно працює при різних формах безпліддя, його призначають, при низькій кількості, поганий рухливості і неправильній будові сперматозоїдів (Олігозооспермії, астенозооспермії, тератозооспермії).

SaluFertil Forte значно підвищує вірогідність зачаття дитини, збільшуючи концентрацію, покращуючи морфологію і рухливість сперматозоїдів. Препарат збагачує еякулят корисними речовинами, піднімає рівень фруктози і лимонної кислоти, живить і заряджає сперматозоїди енергією. Стимулюючи клітини Лейдіга, Салюфертіл підвищує рівень тестостерону в крові, усуває симптоми гіпогонадизму і покращує ерекцію.

СалюФертіл Форте показав свою високу ефективність у відновленні втраченої функції яєчок на тлі варикоцелє. Препарат рекомендовано призначати в якості реабілітації після операцій Мармара, Іваніссєвіча, лапароскопічної варикоцелектомії. Салюфертіл стимулює клітини Сертоллі, в рази підвищуючи кількість здорових сперматозоїдів з хорошими генами.

Також препарат рекомендовано приймати в якості підготовки перед процедурою штучного запліднення (ІКСІ, ЕКЗ, внутрішньоматкової інсемінації).

Показання до застосування СалюФертіла Форте:

Чоловіче безпліддя незалежно від причин;

– Безпліддя на тлі варикоцелє;

– Порушення сперматогенезу (Азооспермія, олігоспермія, олігозооспермія, астенозооспермія, тератозооспермія);

– Період після мікрохірургічної операції Мармара, Іваніссєвіча, лапароскопічної варикоцелектомії;

– Хронічний простатит;

– Еректильна дисфункція (Імпотенція);

– Зниження потягу (Лібідо);

– Зниження рівня чоловічого статевого гормону тестостерону (Гіпогонадизм);

СалюФертіл Форте сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню витривалості при надмірних фізичних навантаженнях. Покращує психоемоційний стан і пам’ять.

Біологічно активні речовини, що входять до складу СалюФертіла Форте:

L-карнітин – вітаміноподібна речовина природного походження, близька до вітамінів групи В. У нормі синтезується в організмі людини і відповідає за безліч процесів обміну речовин і забезпечення енергією клітин. Має прямий вплив на фертильність, так як вирішує ряд проблем: збільшує кількість сперми, відповідає за вироблення здорових сперматозоїдів і підвищує якість еякуляту. Таким чином L-карнітин в рази збільшує шанси на запліднення. Обидві форми L-карнітину – тартрат і ацетил, необхідні для збільшення кількості і рухливості сперматозоїдів.

L-аргінін – це амінокислота, яка в нормі синтезується в організмі людини. Вона відповідає за нормальний перебіг багатьох життєво важливих процесів. Зокрема, вона відповідає за імуномодуляцію, регенерацію, нормальний обмін речовин в м’язових тканинах, залозах внутрішньої секреції (Особливо яєчках) і інших органах, таких як, печінка і підшлункова залоза. Будучи попередником окису азоту, ця амінокислота сприяє нормальній роботі серця і відповідає за тонус судин. L-аргінін міститься в еякуляті (до 85%), через його нестачу розвивається безплідність. Також окис азоту відіграє головну роль в досягненні і підтримці ерекції, тому аргінін застосовується при еректильної дисфункції. Недолік аргініну значно уповільнює статеве дозрівання, погіршує якість і обсяг сперми. L-аргінін сприятливо впливає на функцію простати, підсилює живлення статевих органів, забезпечує яскравий оргазм. Ось чому наявність необхідного рівня L-аргініну так важливо для підтримки чоловічої фертильності.

L-глутатіон – це трипептид, який в нормі синтезується в організмі людини. Він відповідає за нормальний перебіг багатьох життєво важливих процесів. Зокрема він відповідає за процеси пов’язані з обміном речовин в репродуктивних органах. Необхідний для нормалізації сперматогенезу.

Кофермент Q10 – це антиоксидант. Антиоксиданти – важлива підтримка балансу вільних радикалів в процесах чоловічої фертильності. Коензим Q10 також є метаболічним субстратом і концентрується в мітохондріях статевих клітин.

Вітамін Е – є потужним антиоксидантом. Він покращує живлення тканин. Відновлює і тонізує судини, очищає капіляри. Токоферол відіграє важливу роль в заплідненні і функціонуванні статевої системи. При дефіциті вітаміну Е погіршується статева функція. Цей вітамін необхідний для нормалізації сперматогенезу.

Фолієва кислота (Вітамін B9) і Цинк – речовини необхідні для дозрівання статевих клітин, вони сприяють поліпшенню якості сперми. При дослідженні було виявлено, що додавання в раціон фолієвої кислоти і цинку сприяють утворенню здорових сперматозоїдів.

Селен – є потужним антиоксидантом, допомагає у збереженні цілісності джгутиків сперматозоїдів, сприяє підтримці їх рухливості і проліферації.

Багато пацієнтів, які приймали СалюФертіл Форте, отримали довгоочікуване потомство і залишили свої позитивні відгуки про препарат.

Рекомендації щодо застосування

Є кілька схем прийому СалюФертіла Форте, необхідну дозу підбирає лікар.

  1. По 1 капсулі 3 рази на день (1 упаковка на 30 днів);
  2. 2 капсули вранці і 1 капсула ввечері (1 упаковка на 30 днів);
  3. По 1 капсулі вранці (1 упаковка на 90 днів);
  4. По 1 капсулі 2 рази на день (1 упаковка на 45 днів).

Вартість СалюФертіла форте цілком доступна. Ціна упаковки (90 капсул), становить від 900 до 1000 грн. В середньому вартість одного дня лікування 30 грн.

Протипоказання:

Непереносимість, будь-якого з компонентів. Заборонено давати дітям.

Умови зберігання та термін придатності:

Зберігати в упаковці виробника при температурі від 2°С до 21°С. Термін придатності 24 місяці з дати виробництва. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка:

30 капсул у блістерах по 882 mg (мг) ± 5%, 3 блістери в картонній упаковці. В упаковці 90 капсул.

Кінцева дата споживання:

«Придатний до», «Дата виробництва», «Термін придатності» і «Номер партії (серії)»: вказані на упаковці.

Виробник:

ANONA GmbH, Muhlgasse 3, Colditz, Німеччина.

Будь-які питання по препарату СалюФертіл Форте задавайте безпосередньо лікарю-урологу Смерницькому Володимиру Сергійовичу (Україна, м.Миколаїв) за телефонами, вказаними в контактах або на форумі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *