Доброго дня Володимир Сергійович.Чи це може бути кавернозним фіброзом? Прикріплюю результати УЗД.
В такій ситуації операції не уникнути?
8 місяців тому проводилась обширна операція по видаленню варикоцеле (мармара), операція Бергмана/Вінкельмана, і видалення кісти додатка яєчка. Десь через тиждень після операції почались ранкові надто сильні ерекції, з відчуттям розпирання в середині члена, загалом таке тривало декілька місяців, лікарі які оперували: тоді відмахувались, що так має бути, що йде переналаштування покращився кровотік. Згодом почала дуже сильно виступати дорсальна вена і невеликі вени по боках члена десь через 3 місяці під час еякуляції відчув біль в головці члена і через деякий час відчуття схоже на пульсацію, довгий час мучили болі в головці після ранкової ерекції і печіння в губчатому тілі члена. Узд показало3 гіперехогенних утворення в ділянці головки в білковій оболонці. З лікування виписали лише пити серату 3 рази на день протягом 3-х тижнів, енат 400 на 3 місяці, і детралекс 500 2 рази на день також 3 місяці, і утримання на 3 тижні. Після дотримань всіх рекомендацій часто в стані збудження член перебував тільки в стані напів ерекції. Ерекція пізніше стабілізувалась, но час від часу бували пульсації і поколювання в області кавернозних тіл, і печіння внизу члена після еякуляції. Здавав бакпосів, загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор і сечу, результати в нормі. Недавно знову почала відчуватись тяжкість в члені в стані ерекції і надто сильний прилив крові. Зробив минулого тижня УЗД без фармстимуляції, виявили щось схоже на фіброз на межі кавернозних тіл і оболонки, результат прикріпив вище в першому повідомленні. Підкажіть будь ласка, що це може бути. Чи це в ході виконання спинальної анестезії могли, щось пошкодити. Раніше в мене ніяких проблем не було, до моменту цієї операції((
Часто ще було, що член в спокійному стані без ерекції розтягувався сам-по собі під час лежання на спині або при відкритті головки.
Треба зробити МРТ поперекового відділу хребта, не виключено що там щось порушено.
Якщо там, шось порушено в цій ділянці хребта. Це могло б спричинити появу фіброзу?
Ні, такого не може бути.