Вкорочення члена

Уролог в МиколаєвіСимптомиВкорочення члена
Знайдено захворювань: 1. Операцій: 1. Процедур: 0. Діагностичних методів: 3. Питань від пацієнтів: 1.

Вас турбує вкорочення члена? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути вкорочення члена? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися вкорочення члена є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– КТ - комп'ютерна томографія
– Магнітно-резонансна томографія

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається вкорочення члена? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про вкорочення члена

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
Слабий стояк члена
Ответов: 1, Сообщение от: Смерницький В.С., 07.07.2021 в 20:08
1
07.07.2021
20:08