Уся правда про розміри пеніса і огляд методів по збільшенню члена

Уролог в МиколаєвіАвторські статтіУся правда про розміри пеніса і огляд методів по збільшенню члена
Категории: Без рубрики
Опубліковано 15.08.2019
Огляд методів по збільшенню члена. Вся правда про розміри пеніса
3.3 (66.67%) 3 голос[ов]

Перш за все, потрібно визначитися, що насправді означає великий і маленький розмір статевого члена. Треба відразу зазначити, що в цьому питанні все відносно. Деякі чоловіки мають досить великий член в стані спокою, але при ерекції він може виявитися невеликим, при цьому інші чоловіки мають невеликий член в стані спокою, а коли настає ерекція, він значно збільшується в розмірах. Також немає кореляції між довжиною і товщиною члена. Одні чоловіки мають довгий член, але тонкий, інші мають товстий член, але короткий, знову-таки, все відносно.

Вся правда про розміри пеніса

Щодо досліджень, середньостатистичний член нормального сексуально – активного чоловіка становить понад 14.5 см. Більшість чоловіків має член довжиною 15 – 16 см і більше.

Потрібно відзначити, що не варто вестися на вудку порнографічних фільмів, де кожен чоловік має великі розміри члена. Насправді акторів спеціально підбирають і вони дійсно мають розміри члена, що перевищують середньостатистичний показник.Также в таких фільмах використовують візуальні трюки, щоб зробити розміри статевих органів ще більше.

Яку роль відіграє розмір статевого члена для жінок?

Питання, яке цікавить більшість чоловіків. У той час, як багато жінок стверджують, що розмір пеніса для них не важливий, і вся справа в правильній техніці і в люблячому партнері, які добре ставляться до них, це тільки половина правди. В анонімних опитуваннях кількість жінок, які стверджують, що розмір пеніса для них важливий, по крайній мірі з естетичної точки зору, значно вище, ніж при обстеженні лицем до лиця. Цей факт не означає, що маленький член не може задовольнити жінку, це не означає, що у вас не може бути ідеального сексуального життя з невеликим пенісом, але сувора правда в тому, що розмір має значення, для більшості жінок. Не треба панікувати, якщо у вас невеликий член, згідно зі спільним вивченням декількох дослідницьких інститутів, 70% всіх жінок задоволені розміром пеніса свого партнера, тоді як тільки 50% всіх чоловіків задоволені своїм власним членом. Таким чином, надумана проблема більше реальної.

Добрі новини. Занадто великий член це теж недобре, якщо чоловік має величезні розміри члена це може доставляти жінці дискомфорт під час сексу і навіть біль. Середня піхва, будучи дуже розтяжнною, становить всього близько 11см. Таким чином, середній або менше середнього член може мати свої переваги, особливо якщо практикується анальний секс.

Чи правда, що розмір члена визначається генетикою?

Звичайно так, якщо у вас великий або маленький пеніс, в основному, це визначається вашими генами. Сини батьків які мають великий член, найчастіше мають також великий пеніс. У синів, батьки яких мають маленький член, часто мають такі ж скромні розміри. Є, звичайно, винятки, але в цілому гени відіграють основну роль в розмірі члена.

Чи може дієта, таблетки, мазі, креми і гелі, що рекламуються в інтернеті збільшити розмір статевого члена?

Ні їжа, ні будь-які біодобавки, таблетки, гелі, креми та мазі не впливають на ріст і розмір члена. Ось чому всі, так звані, таблетки для збільшення пеніса, пропоновані в інтернеті, просто не працюють, не варто вірити рекламним трюкам. Всі ці таблетки і мазі можуть дещо збільшити пенільний кровотік, що може викликати штучне посилення ерекції, але ефект відразу ж припиняється, як тільки чоловік закінчує приймати таблетки і втирати гелі в член. В кінцевому підсумку чоловік підраховує даремно витрачені час і гроші, які він заплатив за непостійний ефект.

На ресурсах з продажу засобів, для збільшення члена, лікарі заманливо посміхаються з обкладинки сайтів, там же можна знайти, вигадані дослідження, проведені, десь в країнах третього світу, почитати маячні відгуки, від відомих порнозірок, але насправді, це величезна фінансова схема. Це дуже вигідний бізнес, який продає дешеві засоби за космічні гроші. Як правило, всі кошти для подовження і потовщення члена виготовляються в Китаї, не мають справжніх сертифікатів і можуть бути небезпечні для здоров’я. Деякі сайти пишуть, що їх продукція виробляється в лабораторіях, схвалених керівництвом по контролю за якістю харчових продуктів і лікарських препаратів, але це не означає, що сам продукт контролюється цим управлінням, як лікарські засоби в сертифікованих аптеках. Гірше того, багато які з цих таблеток містять неоголошені речовини, щоб змусити покупця думати, що продукт відмінно працює. Існують сотні різних так званих таблеток для збільшення пеніса, включаючи деякі дуже відомі і популярні бренди. Приховані інгредієнти препарату часто являють собою звичайний силденафіл, тадалафіл або варденафіл, речовини, що використовуються для лікування імпотенції і передчасного сім’явиверження. Хоча ці лікарські препарати можуть допомогти пацієнтам, що страждають еректильною дисфункцією, вони також можуть мати небезпечні побічні ефекти і взаємодії з іншими ліками. Не ризикуйте своїм життям і уникайте прийому сумнівних таблеток, незалежно від того, наскільки заманливо звучать рекламні або фальшиві відгуки. До речі про відгуки, спробуйте на таких рекламних сайтах залишити свої відгуки, у вас просто не вийде, тому що всі відгуки і коментарі вигадані.

Чи може хірургічне втручання збільшити розмір пеніса?

Так, це без сумніву можливо. Для чоловіків з маленьким членом, хірургічне подовження або потовщення пеніса, часто єдина реальна допомога. Операція по подовженню члена називається «лігаментотомія». Таке втручання передбачає, розсічення зв’язки, що підтримує статевий член, це призводить до подовження статевого члена на 2-3-4 сантиметри.

Потовщення члена – це процедура, яка спрямована на збільшення обсягу пеніса. Щоб член став товстим лікарі вдаються до установки під шкіру сітки Ultrapro, або ж вводять в член власний жир пацієнта, така процедура називається ліпофілинг.

Правильно, проведена операція по збільшенню члена абсолютно безпечна, вона не погіршує ерекцію, не залишає видимих ​​шрамів і не доводить до інших ускладнень.

В Україні пластичні урологи, накопичили значний, практичний досвід і знання в плані операцій по збільшенню члена, але, на жаль, поки таких фахівців дуже мало. Найбільшу практику по оперативному збільшенню статевого члена в Україні мають такі міста, як Миколаїв, Київ, Харків.

 Чи може екстендер, стретчер або вакуумна помпа збільшити член без операції?

Екстендери

Екстендери, стретчери, вакуумні помпи стають все більш популярними, вони часто продаються за чималі гроші. Урологи – андрологи небезпідставно радять триматися подалі від таких пристроїв, тому що їх самостійне використання може призвести до хронічного пошкодження кавернозних тіл, білкових оболонок, нервів і судин члена. У гіршому випадку використання подовжувачів члена може призвести до порушень ерекції. Хоча часто урологи попереджають про небезпеку використання екстендерів, стретчерів і вакуумних помп, найчастіше, ці попередження ігноруються чоловіками. Часто пацієнти довіряють сайтам по збільшенню члена, тому що їх залучають липові сертифікати, нереальні відгуки пацієнтів, рекомендації неіснуючих лікарів, фотошоп до збільшення члена і після.

Чи може джелкінг (ДЖЕЛЬК) зробити мій маленький член більше?

Джелкінг або тренування статевого члена. Найдешевший метод збільшення члена, так як для ДЖЕЛЬКА не потрібні ніякі пристосування, які потрібно купувати. За своєю суттю, Джелкінг це звичайний масаж члена, який чоловік проводить сам собі. Джельк можна порівняти з мастурбацією пеніса в полуерегованому стані. Методика джелкінга полягає в витягуванні статевого члена руками, стисканні, доторканні, обертанні. Але відразу потрібно відзначити, що жодні офіційні дослідження не підтвердили, хоч якоїсь найменшої користі від джелкінга. Вся інформація про те, що джельк збільшує член, базується тільки на сумнівних відгуках і маячних статтях на форумах і сайтах. Збільшити член шляхом тренувань, однозначно не вийде, але при цьому заробити травму пеніса і порушення еректильної функції цілком реально. Не можна обійти стороною і появу психологічної залежності чоловіків на тлі тренувань ДЖЕЛЬКА. Чоловіки, стаючи на шлях джелкінга досить сильно засмучуються, не отримуючи бажаного результату, що призводить до страху перед статевими контактомі і негативно позначається на ерекції.

Які ще є способи зробити член більшим?

Навіть без реального збільшення розміру, можна зробити пеніс більшим, як в спокої так і при ерекції. Найпростіший спосіб – це поголити волосся на лобку, якщо ці приховані 1-2 сантиметра, раптово стануть видимими, це вже буде вражаюче. У разі, якщо у чоловіка є кілька зайвих кілограмів, втрата жиру в паховій області може візуально збільшити пеніс. Правда, це чисто оптичне збільшення, але зате простий і швидкий спосіб збільшити член недорого і без операції.

Що таке синдром маленького члена (СМЧ)?

На відміну від поширених переконань, синдром малого пеніса є психічним розладом і відноситься до синдрому дисморфофобії. По суті, це неправильне сприйняття власного тіла. Чоловіки, які страждають дисморфофобією, вважають, що їх пеніс занадто малий, вони одержимі цією думкою, але при цьому розміри члена абсолютно нормальні. Симптоми при такому захворюванні досить важкі, вони включають занепокоєння, депресію, ізоляцію від жінок. Це досить рідкісний психологічний розлад, він часто визваний негативним особистим досвідом, наприклад, відкидання жінки і іншими сексуальними проблемами. Якщо ви вважаєте, що ваш член крихітний, але при цьому має нормальні розміри, в такому випадку краще звернутися до лікаря за професійною допомогою.

Чи існує взаємозв’язок між розміром члена і передчасною еякуляцією?

Маленький член по чутливості зазвичай такий же, як і великий, але, на подив, існує деякий взаємозв’язок, багато чоловіків з відносно невеликим пенісом стверджують, що вони швидко кінчають. З чисто медичної точки зору це може бути збігом, але не психологічним. Незалежно від того, наскільки важливий або незначний розмір пеніса для жінки, чоловіки з невеликим членом, все ж, відчувають себе невпевнено. Ця невпевненість призводить до стресів і психологічної напруги, що сприяє занадто ранній еякуляції. Після такого невдалого, швидкого статевого акту, відбувається більший стрес і наступного разу еякуляція відбувається ще швидше, такий цикл важко зламати. Це основна причина, по якій збільшення члена часто допомагає в продовженні часу сексу.

Маленький розмір члена і впевненість в собі.

І останнє, але не менш важливе: найбільша проблема маленького члена – це не сам пеніс, а чоловік, прив’язаний до нього. Кожен член відрізняється і унікальний, ви можете мати повноцінне сексуальне життя, навіть якщо ваш розмір менше середнього. Завжди майте на увазі, що більшість приємних сексуальних відчуттів, які жінки відчувають під час статевого акту, йде від її клітора, а не від піхви. Крім того, жінці важливо не те що у вас між ніг, а то яка ви людина і як ви ставитеся до неї. Це, напевно, найважливіша і цінна порада, яку я можу дати: постарайтеся не напружуватися з приводу розмірів вашої чоловічої гідності, великий член не зробить вас чарівним чином щасливіше і більш привабливим для жінок. Не дозволяйте вашому розміру члена контролювати вашу самооцінку.

Уролог-андролог вищої категорії Смерницький Володимир Сергійович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *