Збільшення статевого члена шляхом лігаментотомії

Уролог в МиколаєвіОперацииЗбільшення статевого члена шляхом лігаментотомії
Опубліковано: 07.07.2019
Збільшення статевого члена шляхом лігаментотомії
4 (80%) 13 голос[ов]

Консультації та операції по збільшенню, подовженню статевого члена шляхом лігаментотомії в Миколаєві, здійснює уролог Смерницький Володимир Сергійович.

Для будь-якого чоловіка розмір його статевого члена грає величезну роль, нормальні розміри пеніса забезпечують впевненість у собі та успіх серед жінок. Якщо ж чоловік, має невеликі розміри статевого члена, це може привести до серйозних психологічних наслідків у вигляді комплексу неповноцінності, уникнення сексуальних контактів, ніяковості в громадських місцях. Такі чоловіки часто замислюються над тим, як збільшити свій статевий орган.

Збільшення статевого члена шляхом лігаментотомії

Весь інтернет, сайти і форуми рясніють різної рекламою чудодійних мазей, гелей, таблеток, настоїв, компресів, які збільшують статевий член, але як показує практика, застосування цих препаратів є всього лише марною тратою часу. Ніякого збільшення геніталій не відбувається.

Ті з чоловіків, які все таки прагнуть досягти серйозного результату в подовженні члена і отримати додаткові сантиметри, звертаються до урологів, що спеціалізуються на хірургічному збільшенні статевого члена. Традиційна урологія в сфері подовження члена, зробила крок далеко вперед. Вона ґрунтується на великій науковій і практичній базі, яка дає можливість, прогнозовано збільшувати член за допомогою оперативного втручання і подальшої тракції (витягнення) стретчером або екстендером.

Для збільшення члена в довжину вдаються до операції під назвою «Лігаментотомія».

Лігаментотомія

Подовжуюча фаллопластика – це операція, спрямована на частковий перетин зв’язки, яка підтримує статевий член, і поступове витяжіння члена за допомогою екстендера або стретчера.

Які показання до лігаментотоміі:

– Малий статевий член, довжина пеніса при ерекції менше 12 см;

– Мікропеніс довжина статевого члена під час ерекції до 9 см;

– Синдром прихованого члена – коли статевий член ховається в жирових відкладеннях на лобку;

– Невеликі розміри члена при низькому рівні тестостерону (Гіпогонадизм);

– Гіпоспадія, епіспадія;

– Фібропластична індурація статевого члена, хвороба Пейроні, локальний фіброз;

– Синдроми Каллмана, Клайнфельтера;

– Зменшення розмірів після операції Несбіта (Плікація білкової оболонки), яка проводиться при викривленні статевого члена;

– Зменшення довжини статевого органу після травми;

– У деяких випадках чоловіки наважуються на оперативне подовження навіть при більш-менш нормальних розмірах члена. Таке рішення приймається з метою самоствердження і позбавлення від комплексу пенільной дисморфофобії. В даному випадку операція проводиться тільки після сексологічного консультування;

– Іноді до збільшення статевого члена чоловіків підштовхують сексуальні партнерки, яких не влаштовує розмір статевого члена. Це є відносним і досить рідкісним показанням до проведення лігаментотоміі.

Приклади маленького статевого члена

Перед операцією по лігаментотоміі, пацієнту необхідно пройти наступні обстеження:

– Загальні аналізи крові та сечі;

– Цукор крові;

– Коагулограма (Згортання крові);

– RW;

– Флюорографію;

– Електрокардіограму.

Етапи операції з лігаментотоміі

Операція з подовження члена може відбуватися з двох доступів:

– Лобковий доступ;

– Черезмошонковий доступ;

Лобковий доступ, передбачає проведення в області пубікальної зони розсічення шкіри та підшкірно-жирової клітковини. Після чого відкривається підхід до лонного зчленування, під яким знаходиться зв’язка, що підтримує статевий член. Ця зв’язка розсікається спеціальним радіохвильовим пінцетом, який Окрім розсічення зв’язки, призводить до коагуляції судин, тим самим попереджаючи кровотечу.

Зв’язка розсікається на 3-4см в залежності від анатомічних розмірів. Після цього здійснюється пластика шкіри методом V-Y, щоб усунути її надмірний післяопераційний натяг. Потрібно відзначити, що методика через лобковий доступ має свої недоліки, такі як помітний післяопераційний рубець і незручність в носінні екстендера

В даний час в Миколаєві, ми все частіше вдаємося до сучасної модифікації по лігаментотоміі, використовуючи чрезмошонковий доступ. Суть методу полягає в проведенні розрізу шкіри мошонки по серединній лінії в області пеноскротального кута (Лінія Веслінга). Після розтину фасцій, виділяються кавернозні тіла статевого члена, і визначається місце розташування зв’язки, підтримуючої статевий член.

Далі радіохвильовим скальпелем максимально близько до лобкової кістки здійснюється розсічення зв’язки, але розсікається зв’язка неповністю, частину зв’язки 2-3 см лишають, для фіксації члена. Після того, як зв’язка розсічена, проводять ушивання шкіри, потім накладають стерильну пов’язку, а на член кріплять або екстендер або стретчер, які будуть витягати член кілька годин на день протягом 6 місяців.

Етапи операції «лігаментотоміі» в Фото

Одна з операцій, яку ми провели в 2017 році.

Клінічний випадок: до лігаментотоміі довжина статевого члена в стані ерекції у молодої людини становила 14см, що не влаштовувало, як самого чоловіка, так і його дружину. Після операції довжина члена склала 18 см. За словами пацієнта після операції по подовженню члена статеве життя налагодилося, комплекс малого члена повністю пропав, відновилася самовпевненість, посилилося бажання і потяг. Зміцнилися відносини з дружиною, як особистісні, так і сексуальні.

Нижче приведені фото до та після лігаментотоміі проведеної нами в Миколаєві. Результат за 9 місяців після операції зі збільшення члена, і наступним носінням стретчера перевершив всі очікування.

Udlinenie-chlena-Foto-do-i-posle-ligamentotomii

Операція зі збільшення статевого члена шляхом лігаментотоміі, дає хороші результати. Залежно від особливостей організму, піддатливості та розтяжності тканин в кінцевому результаті можна отримати подовження члена на 2-5 см.

Лігаментотомію повинен проводити уролог, що володіє навичками мікрохірургії і достатнім досвідом у сфері генітальних операцій. Це виключить можливість розвитку таких неприємних ускладнень, як гематоми, нагноєння, післяопераційні болі та інше.

З питань лігаментотоміі можна проконсультуватися з урологом в Миколаєві за телефонами, вказаними в контактах.

Огляд операції з подовження члена, керуючись науковими даними і власним досвідом, підготував уролог Смерницький Володимир Сергійович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *