Контроль сім'явиверження у чоловіків з передчасною еякуляцією

Уролог в МиколаєвіАвторські статтіКонтроль сім'явиверження у чоловіків з передчасною еякуляцією
Категории: Без рубрики
Опубліковано 17.07.2019
Контроль сім’явиверження у чоловіків з передчасною еякуляцією
5 (100%) 3 голос[ов]

Контроль семяізверження.

Проблема, яка виникає перед чоловіком, як мінімум один раз, це є контроль сім’явиверження. Ефективно вирішити її не завжди виходить, тому що процес статевого акту в більшій частині визначається рефлексами. Тим більше, деякі ситуації не дозволяють в повній мірі контролювати семя’випорскування.

Сильне сексуальне збудження прискорює настання еякуляції і не кожен чоловік може вільно стримати себе, щоб жінка встигла отримати оргазм. Можливість продовжувати час інтимної близькості для багатьох чоловіків стає каменем спотикання.

У даній статті ми поговоримо про причини короткого статевого акту, про неефективны і результативні способи продовження часу сексуального контакту.

Причини передчасного сім’явиверження

Проблема передчасної еякуляції найчастіше криється в підвищеній чутливості головки статевого члена, а також в перезбудженні центрів спинного і головного мозку що відповідають за еякуляцію. Як правило, швидка еякуляція відбувається рефлекторно, тому контролювати цей процес далеко не завжди представляється можливим. На тлі ранньої еякуляції між статевими партнерами можуть з’явитися непорозуміння, це часто призводить до розриву відносин і навіть розлучень.

У чому полягає проблема передчасного сім’явиверження?

Проблема передчасної еякуляції криється в тому, що багато чоловіків мають мало інформації, як правильно контролювати еякуляцію під час статевого акту, позбавляючи цим своє сексуальне життя яскравих, приємних моментів. Більшість фахівців – андрологів схиляються до того, що неповноцінний контроль над оргазмом один з найбільш поширених недугів серед чоловіків. Він стосується практично п’ятої частини всіх представників чоловічої статі.

Передчасне сім’явиверження багатьма фахівцями розцінюється, як захворювання, хоча думки експертів усього світу до сих пір не зійшлися в точному його визначенні. Але головна теза, ясний всім, сім’явиверження називають швидким, якщо воно відбувається раніше, ніж жінка встигне отримати оргазм.

На жаль, коротка тривалість статевого акту є однією з серйозних проблем сексуального плану, яка вирішується дуже важко.

Контроль ранньої еякуляції

Зазвичай, статевий акт передбачає насолоду, що відчувається чоловіком і жінкою, а також щастя від близькості коханої людини. Ідеальним завершенням процесу є оргазм у обох партнерів. Але бувають випадки, коли перешкодою до отримання задоволення стає рання еякуляція чоловіки при цьому жінка не отримує належного задоволення від сексу. У таких ситуаціях слід серйозно подумати про способи усунення такої неприємної проблеми, при цьому перші кроки і рішення щодо усунення швидкого семя’виверження повинні бути саме за чоловіком.

Контролювати сім’явиверження в процесі сполучення доводиться в таких ситуаціях:

 • При ранній еякуляції, яке відбувається раніше, ніж через 3 хвилини з моменту введення члена в піхву;
 • Статевий акт внаслідок якого чоловік бажає більш довго і пристрасно приносити задоволення жінці;
 • При намірі чоловіка перервати статевий акт з метою уникнення небажаної вагітності. Правда така контрацепція має вельми сумнівну ефективність;
 • Бажання чоловіка максимально посилити оргазм під час статевого акту. При правильному контролюванні ерекції та сім’явиверження можна досягти бажаного фізичного і морального задоволення;
 • Дуже важко, знайти вміння самостійно контролювати час інтимної близькості. Сексологи розробили кілька методів контролю сім’явиверження для чоловіків, на жаль, потрібно визнати що, вони мають вкрай низьку ефективність у продовженні статевого акту, в порівнянні з операцією по денервації головки члена. Но все ж в цій статті ми наведемо кілька методик, які пропонують сексопатологи з метою збільшити час сексуального контакту.

Методи контролю сім’явиверження

Практичну перевірку своїх навичок в тому, як збільшити тривалість статевого акту, слід починати після визначення рівня збудження. Найпоширенішою системою підрахунку є складання шкали від 0 до 10. При цьому, найнижча ступінь позначає повний спокій без ерекції, а остання – наступ піку насолоди. Зупиняти сім’явипорскування необхідно на передостанньому етапі.

У той момент, коли чоловік відчуває наближення оргазму, слід скористатися однією з тактик зупинки еякуляції:

 1. Зниження швидкості фрікцій під час статевого акту. Слід використовувати при відчутті швидкого настання критичного моменту. Ритм повинен досить сповільнитися. Між поштовхами рекомендується робити короткі зупинки;
 2. Відчуваючи наближення швидкої еякуляції, можна повільно вийти з партнерки, а потім на деякий час обмежити свої рухи. Для цього буде потрібно від 40 до 120 хвилин, в залежності від збудження. Під час очікування, рівень ерекції може знизитися. Щоб не робити остаточної паузи в статевому акті, можна продовжити пестити партнерку, щоб вона не втратила бажання і настрою на продовження сексуального контакту;
 3. Одним з методів також є стиснення пеніса. Для цього потрібно перед відповідним оргазмом натиснути пальцями на головку, залишаючи її в стислому стані на пару секунд;
 4. Припинення дихання. Цей спосіб не вимагає зупинки статевого акту. Потрібно перестати дихати, попередньо повністю видихнувши повітря. Через короткий період, дихання можна відновити в розміреному ритмі, використовуючи для цього живіт;
 5. Молоді чоловіки, налаштовані на довгий час проведення зі своєю другою половинкою, можуть збільшити тривалість статевого акту під час другого підходу. Швидко, досягнувши піку насолоди в перший раз, можна приступити до наступного акту, розтягуючи задоволення і підлаштовуючись під бажання партнерки;
 6. Зменшити напругу і чутливість статевого органу допоможе зміна пози під час статевого акту. При цьому вибір позиції залежить від індивідуальних особливостей організму. Підбирати найбільш прийнятний варіант слід відповідно до отриманим досвідом;
 7. Знайти упор для ступень також є своєрідним рішенням у продовженні статевого акту. При цьому кульмінація переноситься в зв’язку з розслабленням м’язів сідниць;
 8. Також при підході до фіналу можна акуратно відтягувати яєчка вниз;
 9. У процесі статевого акту віддалити його закінчення допоможе концентрація думок на сторонні речі;
 10. Знизити рівень чутливості члена і продовжити час сексуального процесу також зможе застосування контрацептивів, особливо з анестетиком. Крім того, презервативи забезпечують захист від захворювань і небажаної вагітності.

У деяких випадках продовжити статевий акт допомагають алкогольні напої. Використовувати цей метод не рекомендується, так як при великій кількості спожитого алкоголю знижується ймовірність закінчення статевого акту в цілому. У зв’язку з цим краще насолоджуватися статевим актом в тверезому стані, підвищуючи емоційний екстаз. До того ж алкоголь при регулярному вживанні в зв’язку з коротким статевим актом призводить до залежності.

Додаткові способи продовження статевого акту

Деякі лікарі стверджують, що збільшити тривалість статевого акту можна за допомогою зміни умов життя і дієти. На жаль, наукові дослідження і практичний досвід не підтверджують таку сумнівну теорію, але розповісти про це треба, хоча б для того, що ці поради допомагають зміцнити статеву систему, поліпшити ерекцію, а в одиничних випадках приведуть до відстрочення еякуляції.

Щоб поліпшити сексуальне життя чоловіка, ерекцію і незначно продовжити статевий акт, можна зробити кілька кроків:

 • Харчуватися різноманітної натуральною їжею з достатньою кількістю вітамінів, амінокислот і інших корисних мікроелементів, таких як цинк, селен, L-карнітин;
 • Спорт і достатнє фізичне навантаження також сприятливо впливають на статеву функцію чоловіків, іноді продовжуючи час сексуального контакту;
 • Підвищення задоволення від процесу і збільшення тривалості статевого акту може дати спеціальний комплекс занять для інтимних м’язів.

Найчастіше проблема швидкого статевого акту не зникає внаслідок використання методик, описаних вище. У таких ситуаціях деякі лікарі радять почати лікування за допомогою спеціальних засобів, призначених для збільшення тривалості статевого акту. До таких засобів відносяться антидепресанти, такі як: дапоксетін, пріліджі, амітриптилін, флуоксетин та інші.

дапоксетін

Але необхідно сказати, що інгібітори зворотного захоплення серотоніну, діючи на головний мозок, викликають звикання і інші побічні ефекти нудоту, запаморочення, безсоння, тривожність, еректильну дисфункцію. До того ж антидепресанти далеко не завжди продовжують час статевого акту у чоловіків.

В даний час, з огляду на неефективність вищенаведених методик для збільшення тривалості сексу, сучасна андрологія пропонує абсолютно новий, високоефективний, оперативний спосіб продовження часу статевого акту «пенільнна нейротомія головки статевого члена», який ще називають «Денервація члена». Цей метод передбачає розсічення нервів, які підходять до голівки, тим самим значно знижуючи її підвищену чутливість і запобігаючи наступ рефлекторної, ранньої еякуляції. Модифікацій по денервации головки статевого члена досить багато, в Миколаєві (Україна) проводяться всі види даного втручання, але останні методики абсолютно ексклюзивні і проводяться не класичним способом, а через мікророзріз під головкою або ж через мошонку. Такі варіанти нейротоміі призводять до значного продовження статевого акту, відсутності рубців і шрамів, а також швидкої післяопераційної реабілітації. Після денервациії головки статевого члена контролювати еякуляцію чоловікові стає набагато легше.

У даній статті ми постаралися привести різні методики контролю еякуляції, кожен чоловік має право самостійно вирішувати, яку методику вибрати. Але найкращий метод позбавлення від передчасного сім’явиверження це індивідуальний, який підбирає лікар, який спеціалізується в області швидкого сім’явиверження.

Статтю підготував уролог-андролог Смерницький В.С. (Україна, м.Миколаїв).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *