Большая проблема не могу нормально сходить в туалет, появилось жжение

ГлавнаяБесплатная консультация урологаБольшая проблема не могу нормально сходить в туалет, появилось жжение
Категория: Цистит
Опубликовано: 27.08.2017, 17:53
Статус: Вопрос отвечен врачом
Автор: Юлія, Украина

Доброго дня.  У мене дуже велика проблема, яку мені ніхто не може пояснити.  На початку коли, я мочуся, мене дуже сильно пече. І так, вже три роки. Венеричні аналізи — чисті, Посів мочі — чисто. Цистоскопія — чисто. Усі лікарі відмовляються розбератися у моїй проблемі. Три роки вони мені виписують різні лікування, нічого не допомагає. Обійшла, 13 урологів та гінекологів. Ніхто не може допомогти. Я беззсила, життя стало не виносливим. Допоможіть мені будь ласка.  Доречі, ходила до невролога, вона зацікавилася, мною, та діагноза не поставила. Але…. Виписала Ноофен, сибутин, гліцисед. То саме сибутин за три роки, трішки покращив мою ситуацію, та не надовго.  Що зі мною? (ходила до невролога, бо так сказав уролог, що він нічого не може зробити).

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Доброго дня! Ваша проблема неврологiчна. Не старайтеся шукати захворювання в урологii, бо не знайдете. Зробiть комп'ютерну томографiю пояснично-куприкового вiддiлу хребта. Та звернiться до невролога.

Сообщение: Юлія, Украина, 27.08.2017 в 21:02.

Дуже дякую!!!

Сообщение: Юля, Украина, 29.08.2017 в 20:43.

Доброго дня. Я прислухалося вашої  поради та зробила МРТ. У мене  міжхребцеві грижі диску,  початкового ступеню. 2 - 3 стадія і було назначено лікування неврологом. Я вам безмежно вдячна. За три роки, жоден з лікарів не поставив мені вірний діагноз. Три роки з дня вдень я пила лікарства, колола обезболюючі  - все було безрезультатно. Це при тому, що усі мене оглядали та мали на руках усі мої обстеження. Остані пів року я взагалі не жила, а існувала.  Колись, сказала рідним, що якщо знайдеться лікар, який допоможе, то буду йому вдячна все життя.  Дорогий лікарю, нехай Бог, дає вам та вашим рідним міцне здоров"я, нехай з вами буде лише гарна вдача.  Дуже, дуже дякую!!! Завдяки вам у мене сьогодні з"явився діагноз, найголовніше вірний діагноз.  Низький вам уклін з повагою Юля, 30 років. м.Кам"янець-Подільський.

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Cпасибі! Одужуйте!

Добавить сообщение