Сумнівний статевий акт

ГлавнаяБесплатная консультация урологаСумнівний статевий акт
Опубликовано: 04.04.2019, 19:49
Статус: Вопрос отвечен врачом
Автор: Олег, Украина

Добрий день!

В мене був випадковий статевий акт з дівчиною, з якою я був знайомий всього декілька годин. Все було виключно в презервативі і без поцілунків. В мене тіло члена такої форми, що презерватив до половини сповзає( тому є досить велика площа, яка не захищена). Після статевого акту я приблизно через пів години обробив все мірамістином.

Питання:

  1. Наскільки ефективним є мірамістин в такому випадку?
  2. Чи велика імовірність того, що я щось підчепив?
Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Якщо головка статевого члену була покрита презервативом то інфекція неповинна була попасти у статеві шляхи. Мірамістин достатньо сильний препарат, правильно, що ви його використали.

Сообщение: Олег, Украина, 07.04.2019 в 17:24.

Але я головку і сечовипускний  канал  не обробляв. Бо я бачив на ютубі відео якогось російського лікаря, який розповідав, що можна обпекти слизову оболонку.

Цікаво було б почути вашу відповідь на це: Чи можна обпекти слизову оболонку?

Як правильно обробити мірамістином сечовипускний канал?( Бо в деяких джерелах пише, що потрібно стиснути член, щоб перетнути сечовипускний канал і ввести невелику кількість в сечовипускний канал, після чого почекати 2-3 хв і випустити, а деякі пишуть, що можна змочити ватну паличку для вух і просто ввести її на 3-4см і добре змазти ці 3-4см).

Дякую за відповідь!

 

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Головку мити можна, але в ні в якому разі не вводити мірамістин в уретру, бо як сказав лікар може бути опек слизової і я це підтверджую. І ватну паличку в уретру не вводіть, бо через час пожалкуєте за ці дії.

Добавить сообщение