ПЕЧІЯ В УРЕТРІ

Опубликовано: 16.10.2017, 00:45
Статус: Вопрос отвечен врачом
Автор: Гость, Украина

Доброго дня. Жінка, 31 рік. 1 роди ( 10 років назад), без абортів. Ніколи не хворіла венеричними захворюваннями. Прошу вашої допомоги. Вже четвертий рік пече на початку, коли мочуся. Пече вогнем. Не допомагають ніякі обезболюючі. Нічого взагалі. Три роки на різних медикаментах, постійно. Ніщо не принесло користі, антибіотиків прийняла дуже багато. І так: гінекологи, відправляють до урологів, а ті, навпаки. Так, оббиваю пороги, безрезультатно. Аналізи чисті, УЗД в нормі, цистоскопія чиста, чоловік чистий. Ніхто нічого не знаходе. Останні 3 місяці почала ходити до невролога. Зробили томографію, висновок такий: ПРОТРУЗІЇ L3-4, L4-5, L5-S1 МІЖХРЕБЦЕВИХ ДИСКІВ, ОСТЕОХОНДРОЗУ З ПЕРЕВАЖНОЮ ЛОКАЛІЗАЦІЄЮ В ДАНИХ СЕГМЕНТАХ,  ПОМІРНОГО СПОНДИЛОАРТРОЗУ НА РІВНІ L3-S1.  Мій невролог, сказала, що усе це нічого не має до мочового. Діагноза не було, та лікування  призначила.  За три місяці не стало краще взагалі. Лікування не принесло користі. Прийшла до неї на прийом, вона мене відправляє до гінеколога/уролога. Але, там мені нічого не кажуть. Ніхто діагноз не ставе. Усі розводять руками. Дорогий лікаре, мені дуже важлива ваша думка. Від мене відмовилися усі лікарі. І ще мій стан погіршується після сексу, спорту, фізичної роботи, коли довго знаходжуся на ногах (більше 8 годин), та перед місячними і під час них. Інколи з’являється зуд. Як з’явився, так і зникає, сам по собі але сильний. Також може нояти поясниця, рідко. Виникли ці симптоми без видимої для мене причини. Також, хочу вагітніти, не знаю чи варто. Та не знаю, як усе це вплине на перебіг вагітності. Чекаю покращення, а його не буває. Руки опускаються. Дякую за увагу.

Сообщение: Гость, Украина, 16.10.2017 в 00:52.

Також, при огляді гінекологом, коли вона рукою, нажимає мені з середини на верх, (тобто ніби верхня стінка) , то мене також пече , точно так само, як під час того, коли мочуся.  Її версія, що це шийка мочового, та на цьому все, також розводить руками, і чесно каже, що незнає.

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Добрый день!

Рекомендую обратиться к урологу и пройти цистоскопию.

Но по жалобам проблемы с мочевым пузырём не вижу, я так поинимаю и анализы мочи у вас хорошие, если это так не ищите болезнь в мочевом и обратитесь к другому невропатологу.

С ув.доктор

Сообщение: Гость, Украина, 19.10.2017 в 00:28.

Дуже дякую за відповідь. Цистоскопію проходила в серпні, нічого не знайшли. Аналізи сечі - стерильні. Спробую звернутися до іншого невролога.

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Выздоравливайте.

Добавить сообщение