Доброго дня.
Мій вік 36 років.
Місяць тому, після вживання алкоголю помітив в спермі вкраплення бурого кольору схожі на пластівці однорідні не змішуються з спермою та не розчиняються в ній, їх багато, також інколи такі вкраплення є в сечі проте не часто, переважно в кінці сечовипускання. Підвищення температури немає, дискомфорту при сечовипусканні немає, ніяких болей також не відчуваю крім тиску в області нирок, зробив УЗД черевної порожнини, сечостатевої системи, здав кров на креатинін та сечовину, аналіз ПСА, (зі слів сімейного лікаря та уролога все в нормі окрім кретиніну — 164). Приймав ліберу 7 днів та ентеросгель для зниження кратиніну, був зависокий. Також у партнерки були виявлені гарднерели (решту всі аналізи в порядку, здавала за направленням гінеколога). Після цього прийняв секнідокс, потім 10 днів орципол та 5 днів виданол. Далі здав мазок з уретри, ніяких порушень, загальний аналіз крові та сечі — все в нормі (аналізи дивилась сімейний лікар та уролог), крім креатиніну, показник 114. Проте виділення в спермі все ще є, інколи також виділення є в сечі, проте рідко, раз чи два на тиждень. Сімейний лікар при консультації уролога порадили приймати токсиклін та нефродол, але мене турбують ці виділення, що це може бути і як з цим боротись. Від початку лікування алкоголь не вживаю, статеві контакти лише захищені, нечасті з однією партнеркою.
Щоб виявити причину даних проблем здайте аналіз спермограми, соку простати, УЗД органів калитки, андрофлор.
Після цього можна буде казати що робити.