Автор:
Олександр,
Неизвестная страна
Жалобы: Викривлення члена
Доброго дня.
Скажіть будь ласка чи можливий половий акт з таким викривленням, скажіть чи може бути боляче дівчині через це? Чи є це нормою викривлення в бік на 15-10 градусів. З лівого боку декілька рубців примірно з 11 років це замітив. Навіть в розслабленому стані викривлення помітне. Це можливо якось вилікувати?
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
З таким викривленням члена статевий акт можливий. Щоб член став рівним, треба зробити операцію Несбіта (плікацію білкової оболонки).