Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, чи така ситуація потребує хірургічного втручання для корекції? Ще пів року тому член був набагато рівніший і розмір в ширину і довжину здавався більшим. Зараз проходжу повторний курс. ЛЛОД терапії і електрофорезу, так як в грудні місяці минулого року на УЗД в білковій оболонці, в ділянці головки , було знайдено близько 2-х фіброзних утворень 1.5 – 2мм і недавно на межі білкової оболонки і лівого кавернозного тіла виявили гіперехогенне утворення 2мм.
Робіть періодичне УЗД статевого члену. Потім буде ясно чи то хвороба Пейроні, чи вроджене викривлення. Поки викривлення члена незначне, нічого робити не треба.
Викривлення не вроджене, перші ознаки замітив ще 3 місяці тому. Ось такий вигляд знизу. Ерекція досить часто. Супроводжувалась болем, після статевого акту чи мастурбації знизу бувало печіння.
На протязі декількох місяців ще до викривлення- приймав єнат 400, детралекс, мовіназу. Коли почав проходити перший етап фізіотерапії на протязі 2-х місяців відчув значне полегшення і відсутність больових відчуттів, але як тільки припинив, через місяць почалось все заново. Зараз терапію відновив і підключив по рекомендації лікаря супозиторії ск-сд.
У даному випадку можна зробити операцію Несбіта.
В такій ситцації вже консервативне лікуання безсиле? Могло таке викривлення спричинити вакуумна терапія?
Вакуумна терапія вважаю що не може викликати викривлення статевого члену. Думаю, що це вроджений дефект.
Доброго дня скажіть потрібно з цим щось робити? Мені 22 Від коли себе памятаю вмене викривлений пеніс приблизно на 15 градусів у ліво а також з лівої сторони при пальпації відчутні підшкірні рупці.. ще замітив при ерекції на 50/70% чутно ліва сторона твердіша нічого неболить скажіть потрібно з цим щось робити ??
Прикріпіть фото до питання.