Добрий день!
У мене з’явилися білі прищики біля уретри, вже близько 3-х місяців. Жодного дискомфорту немає, але є неприємний запах. Інтимні стосунки з жінкою стабільні.
Допоможіть, будь ласка. До уролога наразі немає можливості звернутися.
Що це може бути і як це лікувати? Дякую вам за відповідь!
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Білі плями на члені, це початок розвитку склероатрофічного ліхену, небезпечного захворювання, яке має негативні наслідки. Тому рекомендую зробити циркумцизію та шліфування білих плям на головці члена.