Доброго дня!
Допоможіть будь-ласка, вже 5 раз поспіль з’являється висип після статевого контакту з дружиною.
Вже здавали різноманітні аналізи вдвох, але попри те, що пройшовши лікування від лікарів і вони кажуть, що вже все повинно бути добре, знову з’являється в мене висип…
Чи може це бути алергічною реакцією?
Чи все-таки якась хвороба провокує?
Мікроскопія урогенітального мазку
Первинна проба: урогенітальний зішкреб (чоловічий)
УРЕТРА
лейкоцити поодинокі в полі зору в п/з
палички грам (+) незначна кількість
палички грам (-) не виявлено
коки грам (+) незначно
коки грам (-) не виявлено
диплококи не виявлено
елементи дріжджеподібного гриба роду Candida не виявлено Мікроорганізми, морфологічно схожі з Trichomonas vaginalis не виявлено
Епітелій уретри значна кількість
клітини плаского епітелію помірна кількість
слиз значна кількість
ЛАБОРАТОРНЕ ЗАКЛЮЧЕННЯ Змішана бактеріальна флора
Це аналіз вже після проходження курсу лікування.
Після цього аналізу був висип, як і раніше тричі. До лікаря вже не ходив (після цього аналізу, немає коштів), викорстовував тридерм два рази на день і через три дні висип зник.
24.07.2022 зранку побачив висип, це через день після статевого контакту (без презервативу та без переривання еякуляції)
Ще побачив дивну річ, що коли ходжу в туалет, під час сечовипускання на головці члену з’являються червоні ділянки, згодом вони менш помітні…
*Уточню ще, що з червня місяця приймав ліки від солі в нирках, уроцист, та пив чай нефрофіт, може ще це якось впливає на сечовипускання?
У вас хронічний баланіт, щоб його позбавитись, треба робити обрізання крайньої плоті. Медикаменти не допоможуть.
лейкоцити поодинокі в в п/з
палички грам (+) не виявлено -
палички грам (-) не виявлено -
коки грам (+) поодинокі -
коки грам (-) не виявлено -
диплококи не виявлено -
елементи дріжджеподібного гриба роду Candida
не виявлено
Мікроорганізми, морфологічно схожі з Trichomonas vaginalis
не виявлено
Епітелій уретри помірна кількість
клітини плаского епітелію незначна кількість
слиз незначна кількість незначно
доброго дня хотів би дізнатися з приводу аналізу мазка урогенітальної мікроскопії
Аналіз мікроскопії у нормі.
Доброго дня.
Можна пораду?
На початку року у мене був дуже сильний стрес близько неділі приймав заспокійливе «адапто» сумісно і валерʼянку, і щось з моїм членом не так. Почав бігати здавати аналізи нічого не виявлено, УЗД простати 26 см3.
Мені 29 років.
Лікар УЗД сказав все в нормі, мікроскопія в нормі. Зараз щось не так, лежу відпочиваю, починаю ходити член стає в напів стоячому положені, здорові вени стали як раніше такого не помічав, але є така проблема. Вже більше 2-х місяців погано ходжу в туалет по великому можете щось порадити?
У даному випадку потрібна консультація проктолога та гастроентеролога. Тому що проблема стосується кишківника.