Нагноєння в області геніталій

Уролог в МиколаєвіСимптомиНагноєння в області геніталій
Знайдено захворювань: 1. Операцій: 1. Процедур: 0. Діагностичних методів: 3. Питань від пацієнтів: 0.

Вас турбує нагноєння в області геніталій? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути нагноєння в області геніталій? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися нагноєння в області геніталій є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Общий анализ крови
– Общий анализ мочи
– Аналіз на ПЛР

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається нагноєння в області геніталій? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів: