Білі виділення під головкою члена

Уролог в МиколаєвіСимптомиБілі виділення під головкою члена
Знайдено захворювань: 1. Операцій: 1. Процедур: 0. Діагностичних методів: 6. Питань від пацієнтів: 3.

Вас турбує білі виділення під головкою члена? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути білі виділення під головкою члена? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися білі виділення під головкою члена є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Імуноферментний аналіз
– Анализ секрета простаты
– Бакпосевы
– Аналіз на ПЛР

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається білі виділення під головкою члена? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів:

Питання від пацієнтів про білі виділення під головкою члена

Вопросы от пациентов
Відповіді
Оновлення
Повідомляє
Отвечен
1
07.04.2020
19:24
Отвечен
Пухирці на головці статевого органу
Ответов: 1, Сообщение от: Смерницький В.С., 03.03.2020 в 19:59
1
03.03.2020
19:59