Автор:
Юрій,
Чехия
Добрий день.
Після першої циркумцизії з’явився сильний набряк на лімфі, він не сходив 2 місяця взагалі, пішов до інших лікарів сказали, що треба робити туге обрізання, зробили місяць назад, але набряк не пройшов. Дискомфорт ще є, лікарі сказали, що на цьому треба зупинитися мені більше вже нічого не допоможе тільки час.
Доктор, скажіть чи є якісь надії я у відчаї, не можу ні мастурбувати, ні сексом займатися, член нормально не встає, є якись методи? Дискомфорт вічно.
Зтискає нижче головки сильно.
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
У даному випадку треба зробити пластику рубця на члені. Тільки це зможе допомогти.