Наскільки все погано, і чи сильно зменшиться член, якщо зробити операцію. Які можуть бути причини, та чи потрібна операція загалом? Така проблема все життя, наврядчи це пейроні, бо ніяких бляшок немає і нічого абсолютно не болить.
Если это искривление полового члена не мешает в интимной близости, то ничего делать не надо.
Сексу не було ще, але все таки дуже сильно хвилює що він весь як серпом, а не а якійсь конкретній частині. В горизонтальному положенні не те щоб боляче тримати, просто нижче вже не йде, і я боюсь так зламати в реальному акті. Ну і я питав, скільки сьогодні операція коштує, поєднана з обрезанієм бо у мене є звужуюче кільце. Також проходив узд статевого члену, виявили тільки знижений фоновий кровотік, все інше в нормі. Що це і чому він знижений?
От результати узд, робили в положенні лежачі. Але хвилює, чи може бути наявність відтоку в стоячому, бо коли я тільки встав з ліжка в кабінеті, член одразу ж впав, поки лікар розповідав що він може стояти ще довго. Сам стоячи майже ніколи не мастурбував, я не знаю як член себе поводить стоячи, сидячи нібито все ок, єдине що, так може трошки під час фрикцій падає ерекція, але я думаю це повʼязано з недостатнім збудженням і переповненням голови різними думками окрім інтимних.
І ще питання лікарю, що це, і як це лікувати? Чому зʼявилось? А саме плями на голівці. Вони то зникають, то зʼявляються. Частіше, зʼявляються після частих мастурбацій, і коли скупчення смегми.
Плями на головці статевого члену можуть свідчити про склероатрофічний ліхен. Тому раджу зробити циркумцизію.