Пече більше сьоми місяців голівка члена, кожен день, під час сну перестає пекти, трохи декасан помагає, але тільки на короткий час, це після баланопостита.
І було варикоцеле, боліло робили операцію Мармара.
Був у дерматолога та уролога і ні в одного, і не один раз, всі кажуть як один, що там нічого не видно, здавав аналізи мочі і з уретри, на аналізах все чисто, підкажіть що це може бути?
І чи можна зменшувати пекучість такими кремами як емла і офлокаїн-Дарниця, дякую гарно за відповідь.
І чи може бути таке від нервової системи.
Якщо пече голівка статевого члена, це пов"язано з проблемами у поперековому відділі хребта. Тому рекомендую зробити МРТ попереково-куприкового відділу хребта.
Робив МРТ попереково-куприкового відділу хребта. Змін не виявили.
За даними МРТ виявили протрузії, вони можуть давати такі симптоми як у вас.