Доброго дня.
Чоловік 23 роки пісяється вночі в ліжко. Десь так уже рік. До лікаря не хотів звертатись бо енурез відбувався не часто раз в місяць. Пізніше я його вмовила піти до лікаря уролога, ми пішли, лікар його провірив, взяв мазок і провірив сечові канальці і член. Аналізи були добрі. Лікар приписав чоловікові таблетки заспокійливі, бо сказав що це від нервів, і приписав таблетки від енурезу. І сказав, що якщо буде повторюватись то хай прийде до нього знову. Чоловік таблетки пропив, але енурез знову повторився, чоловік сказав, що не буде більше йти бо йому нічого не поміг лікар. Якщо в чоловіка нормальні аналізи і сечу він здавав також нормальні аналізи, нічого у нього не болить, нормально ходить в туалет, денного сечовипускання немає. Працює на важкій роботі, і має дуже міцний сон, його можна бити він не почує. Але ж не може це бути від сну, він інколи встає в туалет коли чує. Думала, що від алкоголю, також ні, раз на свято випив, то вночі попісявся, другий раз на свято випив то був сухонький. Що це може бути? Чи можливо це психосоматична проблема?
Це винятково неврологічна проблема, тому рекомендую звернутися до лікаря невролога, повністю обстежитись і пролікуватись.