Доброго вечора. Мені 16 років, вже як рік маю таку проблему. Почав займатися важкою атлетикою десь зимою цього року, і з тих пір час від часу спостерігаю, що сеча має коричневатий або червонуватий колір (при цьому відчуваю дискомфорт у половому члені, але не біль). Здавав аналіз крові, сечі, декілька разів обслідувався у лікаря, робив УЗІ, проте нічого не виявили, сказали лише що десь поранився. Це продовжувалося десь 3 неділі, після цього нічого страшного не було, потім через неділю знов почалося, та ще через неділю припинилося. Потім десь з періодичністю в 1-2 місяця ця проблема поверталася, однак лише на 1-2 походи до туалету. Зараз перейшов на більш важку гирю (32 кг), та десь позавчора відчув, що болить в області нирок, потім в литках (при ходьбі) та трошки пізніше у животі. Потім при поході в туалет знов була гематургія. Сьогодні ось теж, жав гирю 32 кг, взяв її трошки необережно, потягнуло у нирках, одразу ж пішов до туалету та спостерігав ту ж саму картину. Це щось серйозне чи просто потягнув/поранив якісь м’язи, та через це така проблема? Якщо друге, то чи варто припинити тренування на якійсь час, щоб усе зажило? Буду вдячний за відповідь.
Коли побачите кров у сечі візьміть та задайте її на загальний аналіз сечі.