Автор:
Вікторія,
Украина
Здала аналізи сечі (наявний тільки слиз) і бакпосів, мазок з у/г, на ЗПСШ. Всі аналізи в нормі. Але печіння в уретрі і біль внизу живота наявний. Лікуюсь вже 2 місяці. Спочатку був цистит, лікувала антибіотиками. Воно ніби проходило та потім поверталось знов.
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Шукайте проблему у поперековому відділі хребта.