Автор:
Юрій Радкевич,
Украина
Жалобы: Ниркова колька
Доброго дня. Перепрошую, що турбую.
У мене полікістоз нирок.
Після того як я перехворів в жовтні коронавірусом і в січні Омікроном, почала турбувати права нирка. Останнім часом появилися болі. Я зробив УЗД і загальні аналізи.
Чи можливо записатись на операцію по видаленню кіст?
Будь ласка, дайте мені знати, що ви про це думаєте?
Дякую.
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Болі у попереку не пов"язані з ниркою, вони йдуть від хребта. Тому операцію не треба робити.