Бородавки на статевому члені

Уролог в МиколаєвіСимптомиБородавки на статевому члені
Знайдено захворювань: 2. Операцій: 2. Процедур: 0. Діагностичних методів: 1. Питань від пацієнтів: 0.

Вас турбує бородавки на статевому члені? Не знаєте що це може бути, як лікується, що потрібно обстежити? Грозний чи це симптом? Які потрібно здавати аналізи? Задайте своє питання лікарю на сторіночці онлайн консультації. Детальніше →.

Симптомом якого захворювання може бути бородавки на статевому члені? Відповідає лікар вищої категорії, уролог Смерницький Володимир Сергійович. Основними захворюваннями, при яких може спостерігатися бородавки на статевому члені є:

Які потрібно пройти обстеження? Дуже часто для того, щоб поставити правильний діагноз необхідно здавати аналізи і проходити поглиблену діагностику. У своїй практиці я використовую безліч як сучасних методів діагностики, так і консервативного огляду пацієнта. При цьому симптом можуть бути призначені одні з наступних методів діагностики:

– Аналіз на ПЛР

Які передбачаються операції якщо у пацієнта спостерігається бородавки на статевому члені? Операція може бути призначена тільки досвідченим лікарем в залежності від конкретного захворювання. Я, як досвідчений хірург, спостерігав, що деяким пацієнтам при даному симптом дійсно необхідні були деякі операції, які я особисто провів: