Подовження статевого члена екстендером міфи і реальність - думка лікарів

Уролог в МиколаєвіАвторські статтіПодовження статевого члена екстендером міфи і реальність - думка лікарів
Категории: Без рубрики
Опубліковано 26.03.2020
Подовження статевого члена екстендером міфи і реальність

Чимало чоловіків сумніваються в тому, що у них ідеальний розмір статевого члена. Це призводить до невпевненості, скутості і навіть статевої дисфункції. Прагнучи довести себе до ідеалу, чоловіки роблять спроби збільшити пеніс. Сьогодні для цього використовують масу способів: вакуумний насос – помпу, метод джелька, таблетки, лосьйони, стретчер, екстендер і пластичну хірургію.

Що таке екстендер для статевого члена і яких видів він буває?

Екстендер дещо відрізняється від вакуумного насоса для збільшення пеніса. Він розроблений за принципом направляючих структур, що контактують між собою і за рахунок механічного впливу допомагають подовжити пеніс. Складається екстендер з системи двох кільцевих кріплень. Одне кільце кріпиться біля основи, на лобку, а друге – у головки статевого члена.

Подовження статевого члена екстендером

Залежно від типу такого кріплення, екстендер для члена може бути одного з трьох видів:

 • Дугового. Як кріплення використовується м’яка трубочка з силікону, яка кріпиться під головкою пеніса;
 • Ремешковий. Замість силіконової трубки використовується ремінець;
 • Також є такий вид, як вакуумний екстендер. Суть конструкції полягає в тому, що подовження статевого члена забезпечується за рахунок вакуумного кріплення головки. Такий варіант самий зручний у використанні, тому що не натирає і не подразнює шкіру члена;
 • Комбінований. Поєднує різні типи кріплення, які можна змінювати і пробувати носіння з кожним з них, а потім вибрати для себе зручне кріплення.

На сьогодні, кілька брендів, займається виготовленням екстендерів певних видів:

 • PeniMaster. Пропонують своїм клієнтам анатомічну форму кілець, достатній ступінь витягнення, помітний ефект збільшення члена екстендером;
 • Extender-Ligth. Представляють легку і комфортну в застосуванні, вакуумну модель, з великим запасом довжини;
 • ProExtender. Також дозволяє досягти непоганих результатів у такій справі, як збільшення статевого члена екстендером.

Правда методика роботи з цим приладом дещо відрізняється від того, що можна зустріти в сумнівних рекламах.

Методика збільшення члена екстендером і її результати

Недобросовісні підприємці можуть зіграти на делікатності проблеми. Згідно із запевненнями продавців, збільшити статевий член можна просто, якщо носити вакуумний екстендер. Але це не зовсім повна інформація, яка подається з метою підвищення продажів. Насправді збільшити пеніс можна тільки за допомогою операції, а закріпити і посилити її ефект, як раз і допоможе цей прилад.

Методика збільшення члена екстендером виглядає так:

 • Після операції по лігаментотоміі, яка відноситься до пластичної хірургії, пристрій кріплять до пеніса;
 • При використанні класичної схеми натяг підсилюють кожні 10 днів. Збільшення пеніса екстендером в цьому випадку відбувається поступово, без травм і пошкоджень;
 • Після цього можна перейти на силовий метод. Він дозволяє збільшити статевий член ще на певну довжину.

Ось тільки домогтися, хоч якогось позитивного результату, без допомоги хірурга-уролога у вас не вийде. Так як в домашніх умовах, без розтину зв’язки, що підтримує пеніс, ефект збільшення члена екстендером буде дорівнювати нулю. Як тільки ви перестанете його носити, розмір вашого члена швидко повернеться до колишньої довжини.

Чому екстендер шкідливий? Що про це кажуть користувачі і лікарі?

Якщо ви вирішили самостійно подовжити член екстендером, то будьте готові до неприємних наслідків. Справа в тому, що незнання особливостей будови статевих органів може призвести до травм і ще більших проблем в інтимній сфері.

 Серед неприємних побічних ефектів:

 • Порушення кровообігу та втрата чутливості;
 • Травматизація білкових оболонок, що тягне за собою викривлення члена і погіршення потенції;
 • Ризик потрапляння інфекції через натертості, мікророзриви і тріщини на шкірі. В цьому випадку подовження статевого члена може призвести навіть до гнійних процесів;
 • Постійні гематоми, садна, набряки. Таке подовження члена екстендером позбавить вас всіх радостей інтимного життя, замінивши їх на хворобливі відчуття.

Недобросовісні розповсюджувачі використовують бажання чоловіків збільшити статевий член і пропонують їм неефективний товар. Не останню роль в цьому відіграють придумані, фейковий відгуки. Де всі бажаючі зробити розмір статевого члена більше, хизуються «приростом» нечуваних 5-6 см. Але реальні відгуки говорять про інфекції, болі, відсутність ефекту і порушення ерекції. Це підтверджує і особистий досвід тих, хто звертався за допомогою до уролога після самостійних спроб збільшити пеніс.

Ефект від збільшення члена екстендером – міф і без операції не вийде це зробити.

Як би не хотілося знайти просте рішення, без оперативного втручання, в даному випадку, не обійтися. Збільшити пеніс за допомогою хірургічної операції сьогодні зовсім нескладно. Інтимна пластика проводиться буквально за годину. Тепер, щоб збільшити пеніс за допомогою пластичної хірургії, досить зробити невеликий надріз в області мошонки і виконати розсічення зв’язки, що підтримує статевий член. Таким чином, можна відразу отримати приріст від 2 до 4 сантиметрів. Після цього знадобиться простий або вакуумний екстендер, який зафіксує результати пластики.

Запам’ятайте! Застосовувати спеціальні лосьйони, креми, мазі і таблетки для подовження пеніса, немає сенсу, вони не призведуть до отримання, бажаного результату. Це всього лише, псевдомедичні засоби, з сумнівних інтернет-магазинів, які не мають науково доведеної ефективності.

Виходить, вплив екстендера на статевий член може збільшити пеніс, тільки після пластичної хірургії, але без операції подовження не відбудеться.

Статтю підготував хірург-уролог: Смерницький Володимир Сергійович (Україна, Миколаїв).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *