Дапоксетін як тимчасове рішення проблеми передчасної еякуляції

Уролог в МиколаєвіАвторські статтіДапоксетін як тимчасове рішення проблеми передчасної еякуляції
Категории: Урологічні препарати
Опубліковано 10.07.2019
Препарат Дапоксетін
5 (100%) 4 голос[ов]

Дапоксетин таблетки фотоДапоксетін (Dapoxetine, Пріліджі) – препарат, тимчасово допомагає чоловікам з передчасною еякуляцією (рекомендується вживати чоловікам старше 18 років). Оригінальна назва препарату «Priligy». Близько 30% чоловіків страждають від раннього сім’явиверження, а прийом даного препарату допомагає збільшити тривалість статевого акту.

Що треба знати про препарат дапоксетін

Дозування

Призначення

Побічні ефекти

Протипоказання

Взаємодія з алкоголем та наркотичними речовинами

Рекомендації лікарів спеціалістів

Час дії і спосіб застосування Дапоксетіна

Дапоксетін гідрохлорид (dapoksetin) – це міжнародна назва препарату. Таблетки мають опукло-круглу форму і зелений або синій колір. Покриті спеціальною оболонкою з харчової плівки.

 Дозування препарату для чоловіків

Зазвичай одноразова доза становить від 30 до 60 міліграм. Лікарі рекомендують приймати не більше однієї таблетки (60 мг.) На добу.

Призначення препарату

Препарат застосовують для продовження статевого акту за рахунок неповного блокування передачі нервових імпульсів між синапсами нейронів, в зв’язку з чим кількість нервових імпульсів, що потрапляють в центри еякуляції, зменшується в рази. Таблетки Дапоксетін є небезпечними для організму через те, що впливають не тільки на периферичну нервову систему але і на головний мозок, пригнічуючи його функції.

Побічні ефекти і негативні реакції прийому Дапоксетіна

Під час прийому даного препарату виникають такі побічні ефекти:

 • Нудота;
 • Головний біль (при частому вживанні може розвинутися мігрень);
 • Діарея;
 • Запор;
 • Безсоння, порушення сну – безпричинні пробудження серед ночі;
 • Втома і млявість;
 • Занепокоєння, зміна настрою, нервозність і депресія;
 • Болі в різних частинах тіла: у області очей, вух, живота;
 • Поява сильної спраги, сухість у роті;
 • Надмірне почуття спеки, виділення холодного поту;
 • Запаморочення і можлива втрата свідомості;
 • Синдром відміни Дапоксетін;
 • Синдром залежності від препарату.

Побічні ефекти негативно впливають на організм чоловіка і в подальшому можуть призвести до погіршення проблеми з еякуляцією. Чим більше дозу приймає пацієнт, тим більша ймовірність появи перерахованих вище побічних ефектів (Негативні реакції проявляються більш ніж у половини чоловіків що приймають Дапоксетін).

 В яких випадках протипоказано застосування Дапоксетіна

 1. Підвищена чутливість до препарату або будь-якого компонента що знаходиться в ньому.
 2. Вживати чоловікам, у яких є будь-які серцеві захворювання.
 3. Препарат Дапоксетін заборонено приймати з будь-якими іншими препаратами, а також не рекомендується приймати його в разі якщо з часу прийому антибіотиків не пройшло 14 днів.
 4. У разі проблем з печінкою.
 5. Хронічні захворювання нирок.
 6. Підліткам молодше 18 років.
 7. Якщо організм не сприймає лактозу або відкидає її.

Перед прийомом препарату обов’язково переконайтеся чи немає у вас перерахованих вище захворювань, інакше Дапоксетін може серйозно нашкодити працездатності вашого організму.

Особливі вказівки по застосуванню

Дапоксетін призначений для чоловіків з проблемою передчасної еякуляції.

Приймати препарат разом з алкоголем заборонено, так як дапоксетін може посилювати дії спиртних напоїв на нервову систему людини і може призвести до втрати свідомості. Також не можна вживати Дапоксетін разом з наркотичними засобами, така суміш може привести до летальних наслідків.

У дослідженнях препарату не брали участь чоловіки з серцево-судинними захворюваннями, що говорить про великий ризик прийому дапоксетіну. Чоловікам, які мають проблеми з серцем категорично заборонено вживати дапоксетін.

Після прийому даного препарату не рекомендується сідати за кермо автомобіля, так як побічних ефектів занадто багато і ризик потрапити в аварію значно збільшується. У чоловіка після прийому таблеток буде знижена увага.

Дапоксетін ціна. Де купити Дапоксетін

Купити Дапоксетін можна в будь-якій аптеці і інтернет-аптеці України. Середня ціна препарату у звичайній аптеці становить від 400 гривень за 10 таблеток, а середня ціна в інтернет-аптеці від 350 гривень. Дапоксетін в Україні продається без рецепта.

При покупці препарату «пріліджі» в аптеках ви отримаєте докладну інструкцію по вживанню. Так само купуючи Дапоксетін попросіть у співробітників аптеки надати вам спеціальний сертифікат, що підтверджує, що препарат є справжній і не підроблений. У разі купівлі неякісних лікарських препаратів ви можете піддати своє здоров’я великій небезпеці.

Препарати під назвою: “Dasutra”, “Extensil”, “Lagose”, “Precoce” є аналогами препарату Дапоксетіна.

Ведучі фахівці урологи все ж таки схиляються не приймати дапоксетін, а провести «Денервацію головки статевого члена ». Дана операція вважається радикальним і найефективнішим лікуванням, вона допомагає назавжди знизити чутливість головки статевого члена, що призведе до збільшення часу статевого акту.

Відомий уролог-андролог Смерницький Володимир Сергійович провів велику кількість операцій по зниженню чутливості головки статевого члена в місті Миколаєві, Україна. Пацієнти залишаються задоволені результатом і більше не приймають різні препарати які подовжують статевий акт. Після проведення денервації у пацієнта йде проблема передчасної еякуляції.

На сьогоднішній день денервація голівки члена дуже популярна у всьому світі, її ефективність доведена, як науково, так і практично. Багато чоловіків вже зробили цю операцію замість постійної покупки препаратів і насолоджуються повноцінним сексуальним життям.