Клінічний випадок «Перфорація вуздечки статевого члена»

Уролог в МиколаєвіАвторські статтіКлінічний випадок «Перфорація вуздечки статевого члена»
Категории: Клінічні випадки
Опубліковано 11.07.2019
Клінічний випадок «Перфорація вуздечки статевого члена»
5 (100%) 2 голос[ов]

До нас звернувся молодий чоловік 23-х років.

Як висловився хлопець, у нього утворилася «Дірка на вуздечці крайньої плоті статевого члена». Ця дірочка на вуздечці з’явилася після частих статевих контактів. Спочатку в околовуздечковій (Парафренулярній) області були видні потертості, потім почервоніння, трохи боліло, зуділо і з часом при відкритті крайньої плоті було виявлено отвір в вуздечці члена. Пацієнт чекав, поки цей отвір самостійно затягнеться і заживе, але пройшло 2 місяці, дірка на вуздечці статевого члена так і залишилася.

Лікарський огляд

Під час урологічного огляду при зволіканні крайньої плоті в області вуздечки визначається овальне отвір (На фото нижче).

Дірка на вуздечці крайньої плоті статевого члена

 

Встановлено діагноз: Перфорація вуздечки крайньої плоті статевого члена

Для довідки: вуздечка це складка шкіри, яка пов’язує крайню плоть з головкою статевого члена. Шкіра вуздечки дуже тонка і ніжна, тому на ній часто з’являються надриви, потертості, рубці і запальні процеси. Деякі патологічні зміни, як у випадку з нашим пацієнтом, можуть призводити до появи отвору на вуздечці. Іноді до появи, незатягуючоїся дірки на вуздечці призводить пірсинг. Якщо залишити перфоровану вуздечку без лікування, існує велика ймовірність того, що внаслідок одного з статевих актів вона розірветься, це призведе до болю, кровотечі і незручної ситуації перед статевої партнеркою. Розірвана вуздечка після перфорації виглядає неестетично, на голівці і крайній плоті будуть стирчати некрасиві пелюстки шкіри, які в будь-якому випадку, доведеться оперативно видаляти.

Нашому пацієнту було запропоновано оперативне лікування перфорованої вуздечки, на таку операцію молодий чоловік погодився.

Пацієнту була проведена амбулаторна операція: Пластика перфорованої вуздечки з естетичним видаленням стирчастих пелюсток шкіри високочастотним радіохвильовим апаратом.

Фото до і після пластики вуздечки:

   

Операція проведена в м. Миколаїв (Україна) лікарем урологом Смерницьким В.С.

Фото на сайт надані з особистого архіву доктора.

Будь-які питання стосовно даної теми, ви можете задавати лікарю за телефонами, вказаними в контактах або на урологічному форумі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *