Зробив обрізання, набряк

ГлавнаяБезкоштовна консультація урологаЗробив обрізання, набряк
Опубликовано: 01.08.2023, 18:39
Статус: Вопрос отвечен врачом
Автор: Юрій, Чехия

Доброго дня, 16 день пішов як мені зробили обрізання, а набряк не сходить, лікар сказав просто робити тугіші повязки, що ви мені порадите?

Ще скажіть будь ласка , член був 16см , зараз міряю 13 см, таке можливо?

Розмір члена виправиться потім?

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Вам зробили неповне обрізання, пішов парафімоз. Зверніться до оперуючого лікаря, щоб він зкорегував післяопераційний період.

Добавить сообщение