Автор:
Юрій,
Чехия
Доброго дня, 16 день пішов як мені зробили обрізання, а набряк не сходить, лікар сказав просто робити тугіші повязки, що ви мені порадите?
Ще скажіть будь ласка , член був 16см , зараз міряю 13 см, таке можливо?
Розмір члена виправиться потім?
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Вам зробили неповне обрізання, пішов парафімоз. Зверніться до оперуючого лікаря, щоб він зкорегував післяопераційний період.