Доброго дня, шановний Володимире Сергійовичу!
Не підкажете, наскільки в мене все погано?
Здуватись вени почали 3-4 місяці тому, складно назвати точну причину. В той час були доволі великі фізічні перевантаження, мало спав, не виключаю травми та часом доволі часту мастурбацію.
Я – студент, 80-90% часу мало активний, сидяча робота, навчання. Безладних статевих зв’язків немає, одна дівчина.
Звернув увагу на набряклі вени близько місяця тому, оскільки посередині статевого члена з’явилося ущільнення тонкої вени, схоже на невенеричний лімфангіт, а набряклі вени сильно нагадували варикоз. Почав утримуватися від статевих зв’язків та мастурбації. Через пару тижнів ущільнення пройшло і більше не проявляється.
Для лікування набряклих вен (варикозу?) став використовувати гелі, спочатку Троксевазин, потім Ліотон. Зліва біля основи статевого члена роздулася вена в місці капілярів. Спочатку це утворення вени було трохи щільним, після 11 днів використання Ліотону стало м’яким.
Але боюся, що гелі особливо не допомогли, бо здуття вен не пройшло, а останнім часом стали проглядатися глибокі вени, що трохи лякає. Особливо при повному сечовому міхурі або після нічних ерекцій. Вени не болять, при ерекції неприємних відчуттів або болю немає, на дотик – м’які.
Чи можна це вилікувати без хірургічного втручання? І наскільки все серйозно?
Якщо консервативне лікування не допоможе, якою буде операція та яка її ціна?
І чи потрібні будуть якісь додаткові обстеження?
Ще раз дякую!
Дуже дякую Вам за приділений час!
Це підшкірні вени статевого члена, не виключаю їх варикозне розширення, мазі і гелі їх не усунуть. Якщо ці вени лігувати (перев"язувати), то потрібно буде одразу ж робити обрізання крайньої плоті.
Доброго здоров'я лікарю !
Мені трохи більше 40 років, почав помічати, що деякі вени на члені з роками збільшуються і стають більш помітними, чи це є нормою, чи це паталогія ?
Додаю фото:
Це не є патологією, лікування не потрібне.
Щиро вам дякую Володимир Сергійович !
Не хворійте.