Автор:
Дмитро,
Неизвестная страна
Доброго вечора. Через дії в країні не можу відвідати уролога очно. Лікарю, справа я підозрюю водянку яєчка. Трішки є потягуючі болі, незначні. Просвічується ліхтариком. І в середині мошонки прощупується якась тверда паличка, десь 1,5 см довжиною і ніби буквою Г. Вільно рухається, ні до чого не прикріплена, боюсь щоб не онко ( і подивіться хоч по фото чи водянка вже критична і чи треба вже операція. Знаю що це робиться за допомогою УЗД, але…
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Судячи з описання не думаю що там рак яєчка. Але потрібно зробити УЗД органів калитки, щоб підтвердити гідроцеле (водянку) без цього ніяк. Потім будем приймати рішення по лікуванню.