Автор:
Іван,
Украина
У мене варикоцеле вже десь 5 років (ніколи нічого не боліло, не турбувало) цікавить чи можуть зявитися болі після операції – чи варто оперувати?
Неподобається зовнішній вид, вени дуже сильно видно.
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Операцію з приводу усунення варикоцеле треба робити у будь - якому випадку. Якщо залишити роширені вени в мошонці з часом будуть болі та розвинеться чоловіче безпліддя.