Варикоцеле

Категория: Варикоцелє
Опубликовано: 20.09.2021, 22:10
Статус: Вопрос отвечен врачом
Автор: Іван, Украина

У мене варикоцеле вже десь 5 років (ніколи нічого не боліло, не турбувало) цікавить чи можуть зявитися болі після операції – чи варто оперувати?

Неподобається зовнішній вид, вени дуже сильно видно.

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Операцію з приводу усунення варикоцеле треба робити у будь - якому випадку. Якщо залишити роширені вени в мошонці з часом будуть болі та розвинеться чоловіче безпліддя.

Добавить сообщение