Урологія 5555

Опубликовано: 26.03.2022, 12:49
Статус: Вопрос отвечен врачом
Автор: Михайло, Украина

Доброго дня.

Мені брали мазок з уретри на інфекції, під час процедури в мене сильно заболіло, потім була 2 доби дуже сильна біль при сечовипусканні, тоді ця біль пройшла, але біль ниття, печіння і трохи почервоніння на виході з уретри залишилися і присутні вже 2 місяці. Виділень немає. Що робити? Так як би було якесь запалення в уретрі. При сечовипусканні болі та печіння немає. Просто є постійний дискомфорт

По мазку виявили стафілококи, стрептококи і, S.aureus у великій кількості. Я приймав антибіотики, до яких чутливі ці бактерії. Ще раз бак посів не здавав. Але до взяття мазка цьогого дискомфорту в статевому органі не було. Все почалося після процедури печіння свербіння так як би там в уретрі і триває вже майже 2 місяці.

Після мазка при кожному сечовипусканні були досить сильні болі і після кожного сечовипускання боліло і поколювало в члені. Більше боліло коли торкався до нього, зараз цих болей при виході сечі немає і при торкнні теж немає. А просто трохи є почервоніння на виході з уретри, після сексу ще більше почервоніння і ниє пече болить в члені.

Коли лікар мені пропихав в уретру буж, але не самий тонкий, то були поколювання печіння так як би в області головки.

Чи потрібно здавати якісь аналізи?

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Якщо ситуація не погіршується, то поки нічого не треба робити.

Добавить сообщение