Автор:
Володимир,
Литва
Лікарю, робили операцію з приводу варикоцеле 2 ступеня, к вечору набухла калитка, та з’явилась гематома, майже на всю калитку. Температури не було. Минув тиждень, гематома потрохи зникає (зникає багряний колір), набряку калитки нема, але там де робили операцію (зліва), яєчко тверде (як камінь). Це ускладнення (гідроцеле) чи це ще набряк після операції і потрібно більше часу для нормалізації?
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Для встановки діагнозу зробіть УЗД органів калитки.