Добрий день.
Після пропиття таблеток Карлів і Камавіт-форте (по 1 місяці) результат спермограми наступний.
До таблеток спермограма була плюс-мінус на такому ж самому рівні (таблетки не покращили). Підкажіть, будь ласка, чи можна пробувати вагітніти з такою спермограмою, чи зараз ні, оскільки багато дегенеративних форм, тому вагітність може бути небезпечною. І чи взагалі можна нормально завагітніти природнім шляхом щоб не було ускладнень через таку сперму. І яким чином покращити сперму?
П.С. аналіз секрету простати в нормі, 5 років тому провели операцію на варикоцеле, зараз його немає. Тестостерон, ФСГ, АГ – в нормі.
З такою спермограмою можна вагітніти. Особливо важливих відхилень немає.
А що приймати щоб покращилась якість, щоб таблетки були ефективні ?
Приймайте DOPPEL HERZ
"Комплекс для нього"
По 1 капсулі 1 раз на день 2 місяці.
Що скажите про спермограму?
Чи можна вагітніти ?
Що скажите про спермограму?
Проблем немає. Все нормально.
Чи можна вагітніти ?
Вагітнити можна.