Спермограма

Опубликовано: 30.08.2023, 09:15
Статус: Вопрос отвечен врачом
Автор: Віталій, Россия

Добрий день.

Після пропиття таблеток Карлів і Камавіт-форте (по 1 місяці) результат спермограми наступний.

До таблеток спермограма була плюс-мінус на такому ж самому рівні (таблетки не покращили). Підкажіть, будь ласка, чи можна пробувати вагітніти з такою спермограмою, чи зараз ні, оскільки багато дегенеративних форм, тому вагітність може бути небезпечною. І чи взагалі можна нормально завагітніти природнім шляхом щоб не було ускладнень через таку сперму. І яким чином покращити сперму?

П.С. аналіз секрету простати в нормі, 5 років тому провели операцію на варикоцеле, зараз його немає. Тестостерон, ФСГ, АГ – в нормі.

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

З такою спермограмою можна вагітніти. Особливо важливих відхилень немає.

Сообщение: Віталій, Украина, 05.09.2023 в 09:44.

А що приймати щоб покращилась якість, щоб таблетки були ефективні ?

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Приймайте DOPPEL HERZ

"Комплекс для нього"

По 1 капсулі 1 раз на день 2 місяці.

Сообщение: Володимир, Украина, 12.04.2024 в 19:05.

Що скажите про спермограму?

Сообщение: Володимир, Украина, 10.04.2024 в 22:26.

Чи можна вагітніти ?

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Що скажите про спермограму?

Проблем немає. Все нормально.

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Чи можна вагітніти ?

Вагітнити можна.

Добавить сообщение