Що в мене?

Опубликовано: 20.04.2024, 21:59
Статус: Вопрос отвечен врачом
Автор: Віктор, Швейцария

В збудженому стані при сечовипусканні спостерігається розділення струменя сечі в дві сторони, це нормально? Коли незбуджений струя одна нормальна.

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

При збудженні це нормально.

Добавить сообщение