Доброго дня.
Мені 18 років. Виявив у себе ознаки ліхену. Утворення рубчастого кільця на крайній плоті, а також білі плями на вуздечці. Що робити в такому випадку? Головку можу поки що спокійно оголити. Почитав на різний сайтах які можуть бути наслідки. Буду дуже вдячний за пораду.
Також хотів б дізнатись ціну операції, якщо вона потрібна.
Дякую.
Для відповіді на ваше питання прикріпіть фото ліхену члена до питання.
Доброго дня.
Був у дерматолога, назначилт креми декспан плюс та вітаміни. Користувався 2 тижні, але ефекту не було. Дерматолог сказав ще 2 тижні, але я бачу, що ефекту взагалі немає і воно прогресує в такому ж темпі і вже перейшло на уретру. Креми декспан плюс на ніч та кутівейт вдень, також вітаміни.
Фото прикріплюю.
Білі плями на члені це склероатрофічний ліхен, його неможливо вилікувати медикаментозно. У даному випадку потрібно робити обрізання крайньої плоті та шліфовку ліхена на головці.
Доброго дня.
Вдалось як мінімум зупинити ліхен, білі плями зникли, рубець майже. Лікував з дерматологом засобами які назвав вище. Гловне наносити стероїдний крем (кутівейт) дуже дуже тонко вдень (якщо багато, результат може бути навіть гіршим) і крем декспан плюс на ніч (для помякшення шкіри) також вітаміни (кардонат) і їсти мінімум солодкого. Перший місяць результату не було, бо неправильно наносив крем (товстим слоєм), далі пішло на покращення.
Хочу сказати всім, максимально намагайтесь вилікувати це без хірургії (обрізання), можна потім сильно пожалкувати. Ідіть до уролога в останню чергу і тільки якщо нічого не допомагає.
Нажаль, по лікуванню ліхена це велика помилка. На даний момент на фоні консервативного є покращення. Але у шкірі члена вже зароджуватися ракові клітини, через де який час буде рак члену.