Автор:
Руслан,
Украина
Добрий день.
Сьогодні випадково манікюрними ножицями порізав яєчко. Поріз дуже малий, V образний, тобто можно трохи припідняти шкіру. Спочатку не приділив уваги, а потім замітив, шо кровоточить, якшо задіти сгусток крові. Обробив хлоргекседином, заклеїв пластирем. Зараз зняв, пройшло 8 годин і знову кровоточить. Обробив йодом і знову заклеїв. Що порадите? Зняти пластир чи ходити з пластирем поки рана не затягнеться? Скільки по часу буде заживати?
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Ходіть так два дні і рана загоїться.
Сообщение:
Антон,
Украина,
27.06.2024 в 13:28.
Доброго дня, глибокий поріз яєчка, загрожує видалення?
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Так, при значній травмі яєчка можливе його видалення.