Підкажіть будь ласка

Опубликовано: 06.03.2024, 19:45
Статус: Вопрос отвечен врачом
Автор: Андрій, Украина

Доброго вечора. Після першого статевого акту, крайня плоть почала відводитись сильніше. До цього такого не було. Але коли тягну далі, то відчуваю невелику біль. Що це означає?

Сообщение: Андрій, Украина, 18.03.2024 в 19:46.

До цього було ось так. Крайня плоть в ерегованому стані не відтягується. Коли пробую відтягнути, то відчуваю біль. Що робити?

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Ніякої проблеми в цьому не бачу.

Сообщение: Андрій, Украина, 21.03.2024 в 23:26.

В ерегованому стані дуже тяжко відтягується крайня плоть і головка тягнеться у низ. Відчуваю біль у вуздечці коли пробую відтягнути повністю (тільки в ерегованому стані). Крайня плоть як на попередньому фото, при відкритті головки залишається під нею. А щоб відтягнути по всій довжині, то відчуваю біль. Проводилась операція на вуздечку (була вкорочена). Можливий такий варіант, що все повернулось назад? І через це відтягування крайньої плоті спричинює біль у вуздечці.

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

З тих симптомів, що ви назвали, можна зробити висновок, що у вас неповний фімоз та коротка вуздечка. Рекомендую зробити обрізання крайньої плоті та повторну пластику вуздечки члена.

Сообщение: Андрій, Украина, 23.03.2024 в 13:36.

Зрозуміло. Можливо це все підтвердити в домашніх умовах. Чи краще звернутись до лікаря?

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

При фімозі треба звернутися до лікаря.

Сообщение: Андрій, Украина, 24.03.2024 в 22:37.

Зрозуміло. Ви можете прописати симптоми фімозу та короткої вуздечки? (Можливо я просто чого не розумію і неправильно вам описав). Вибачайте, що так насідаю.

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

На цьому сайті знайдіть мої статті, у них все описано, що стосується короткої вуздечки та фімозу.

Сообщение: Андрій, Украина, 12.08.2024 в 00:00.

Коли я відтягую, як на фото, то головка трішки нагинається. На іншому фото сама вуздечка. Чи нормально, що при відтягуванні трішки нахиляється головка. Перший раз відчував більше, зараз практично не відчуваю біль. Може це бути зв'язаним з тим, що я не відтягував до кінця на протязі багатьох років? (Але зараз практично не відчуваю болі).

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

По фото вуздечка в нормі.

Добавить сообщение