Обрізання із-за фімозу

ГлавнаяБезкоштовна консультація урологаОбрізання із-за фімозу
Опубликовано: 22.06.2020, 17:19
Статус: Вопрос отвечен врачом
Автор: Андрій, Неизвестная страна

Добрий день.

Хотів запитати, чи нормально в мене йде загоєння після обрізання. Рубець такий  повинен бути? Не занадто він великий, після загоєння так і залишиться? Можливо підскажете якусь мазь для кращого ефекту. Хотілось бы шрам звести до мінимуму, весь цей час користувався хлоргексідіном та бетадином. Сьогодні 10-й день після операціі, через 2 дні знімати залишок швів. Я розумію, що мій лікар відповість на всі мої запитання, але ваша думка не буде зайвою.

Дуже дякую!

Ось фото.

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Рубець нормальний. Протягом декілька місяців він самостійно розгладиться і не треба нічого робити.

Добавить сообщение