Автор:
Віталій,
Украина
На 11 день після обрізання в одному місці є виділення якоїсь рідини, це нормально, чи потрібно щось робити?
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Прикріпіть фото проблеми до питання.