Автор:
Владислав,
Украина
Трохи розійшлася рана після обрізання.
На 13 день зняли шви, але в одному місці рана не зрослася і відтягуєтся вниз.
Підкажіть будь-ласка чи загоїться рана, чи треба туди повторно шви накладати?
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Рана загоїться самостійно.