Добрий день. Дитині 14 років – дівчина. З народження турбують часті цистити, часті позови в туалет, нічні енурези, денне неутримання. На сьогодні маємо діагноз нейрогенний сечовий міхур, вторинний пієлонефрит. У нас був рефлюкс. Ми робили операцію методом введення гелю Нубіплан. Повторна цистографія рефлюксу вже не показує. Дитині зроблено багато обстежень : УЗД, цистографія, урографія, КТ з контрастом, МРТ поперекового відділу, енцефалограма; ми консультувалися у багатьох лікарів: гінекологи, урологи, невропатологи, нейрохірурги… Не можемо встановити чіткої причини та методи лікування. На сьогодні дитина на постійній основі приймає фурагіни, фурамаги, афлазини, уролесани і т.д. Як тільки зменшуємо денні дози, одразу розвивається запалення: білок, лейкоцити, а тоді ситуація з нетриманням суттєво загострюється.
Всі питання по дитині до 18 років рекомендую задавати дитячому урологу. Це не моя компетенція.