Автор:
Маряна,
Украина
Доброго дня.
У чоловіка варикоцелє 1-2ст, Чи потрібно робити операцію щоб ЗАВАГІТНІТИ? А також у нього тератозооспермія. Морфологія 2%.
Дякую за відповідь.
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
При будь якому ступеню варикоцелє, його треба видаляти оперативно. Тому що, варикозне розширення вен, дуже сильно порушує функцію яєчка, погіршує морфологію сперматозоїдів і викликає безпліддя.