Автор:
Микола,
Украина
Жалобы: Набряк губок уретри
Доброго дня лікарю.
Пухнуть губки уретри після сім”явиверження і червоніє уретра всередині, до цього все нормально. Всі мазки в нормі, мазок на ПЛР теж нічого не показав, аналіз сечі в нормі, при сечовипусканні ні болю, ні печіння немає, іноді після дефекації є трошки виділення з уретри, підкажіть, що це може бути і що мені робити.
Дякую.
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Набряк губок уретри після сім"явиверження це нормальний стан, патології немає.
Сообщение:
Микола,
Украина,
14.09.2022 в 21:01.
Раніше такого не було, також є дизкомфорт в ділянці лобка і останній раз після того як ввечері випивав, на ранок опухли губки уретри.
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Зверніться до уролога, та обстежте простату.