Добрий день.
Мені 31 рік.
На початку грудня виник дискомфорт і тягнучий біль в області лівого яєчка, який іноді переходив в пах або сідницю. УЗД простати показало, що є невелике запалення. Лікар поставив діагноз «хронічний простатит» та прописав пропити 5 днів диклоберл та детралекс 1000, після чого здати аналіз сечі та еякуляту. Після цих 5 днів були прописані антибіотики левофлоксацин на 14 днів та ще продовжено курс диклоберлу та детралексу. Під час лікування болю вже майже не було, хоча періодично він виникав. Курс лікування закінчився десь під кінець грудня, аналізи були кращі і біль не повертався приблизно декілька тижнів-місяць. Але потім знову з’явилися симптоми як на початку захворювання: біль в області лівого яєчка або внизу живота. Біль непостійний, він може з’явитися на декілька годин, іноді майже на цілий день. Після чого можуть бути абсолютно нормальні дні без будь-якого дискомфорту. При чому за весь час не було ніяких проблем з сечовипусканням, підвищення температури також не спостерігалось. Єдиними симптомами були і є біль, дискомфорт і наявність невеликих блідо-жовтих зернинок в еякуляті. Знову звертатися до того самого лікаря бажання немає, бо кожне слово треба було витягувати: що пити, як пити, що можна чого ні, що пропити після лікування. Для кожного запитання треба було записуватися на прийом, а він не дешевий. Можливо ви зможете мені підказати, який препарат можна пропити, враховуючи наведену інформацію.
Біль йде не від простати, а від проблем з поперековим відділом хребта. Тому рекомендую зробити МРТ попереку та звернутися на консультацію до невролога.
А наявність зернинок в еякуляті не є серйозною проблемою? Що може причиною і чи можна цього якось позбутися?
Зерна у еякуляті це норма, лікувати непотрібно.