Хронічний цистит

Категория: Цистит
Опубликовано: 19.07.2022, 09:06
Статус: Вопрос отвечен врачом
Автор: Тетяна, Украина

Доброго дня.

Підкажіть будь-ласка. Хворіла циститом, лікувала сама так як батьки знали про ліки «катарія», менше ніж через рік знову був цистит 1 квітня, звернулася до гінеколога і мені виписали пробіотик, антибіотик та уролесан, я пропила, все добре. Але от знову як 2 тижні періодично відчувались симптоми, я звернулася до гінеколога, вона провела огляд, робила УЗД і направила на аналіз, потім сказала, що аналіз в нормі і я здорова але позавчора знову стався приступ циститу. Я пила знеболювальне, потім знайшла залишки антибіотика якого пила раніше. Не знаю як зараз лікуватися, в мене болить, а вона каже що я здорова.

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Як що аналіз сечі в нормі то не є цистит.

Цистит це завжди запалення. Тому рекомендую звернутися до уролога і повноцінно обстежитись, щоб встановити діагноз і якісно лікуватись.

Добавить сообщение