Тиждень тому зробили операцію (Рубцевий фімоз).
Зараз в зоні вуздечки грубі кірочки, вночі навіть тріскаються, і кровить. Чи довго вони триматимуться? Роблю ванночки із ромашкою.
Прикріпіть фото проблеми до питання.
Добрий день. Ось такий стан у сина сьогодні (11-йдень). Обробляю бетадином.
На даний момент все йде так як повинно. Незабаром все загоїться.
Дякую, Володимире Сергійовичу!
Скажіть, будь ласка, чи варто продовжувати робити ванночки, чи краще хай підсихає?
Треба щоб підсихало, скоріше загоїться.
Доброго ранку, лікарю!
Кірочки у нас відпали, але на місці одного шва з'явилось нагноєння. Воно пройде чи потрібно накласти мазь Вишневського?
Обробляйте далі бетадином і все пройде. Мазь Вишневського не треба використовувати.
Дуже Вам дякую!
Добрый день.
А что делать если у меня отпали пару швов, всего через 6 дней после операции, что мне делать?
Ничего делать не надо, патологии в этом нет.
Доброго вечора.
Моєму сину 2 дні тому зробили обрізання, але кругом все набрякло, лікар порадив обробляти катеджель і ванночки з ромашки. Не знаю чи не потрібно ще якусь мазь мазати, дуже занепокоєна, коли набряк пройде!
Набряк члена після обрізання скоро пройде, нічим обробляти не треба.