Автор:
Остап,
Украина
Лікарю, доброго дня.
В мене вже близько 5-6 місяців є ця маленька червона пляма, вона не турбує, не болить, немає жодного дискомфорту і т.д., але я розумію, що цього не повинно тут бути. Що це таке?
Як позбутися цієї плями?
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Це поверхневі капіляри на головці біля сечівника, їх не потрібно лікувати.