Автор:
Іван,
Украина
Звернувся до уролога зі скаргою на несильний біль у лівому яйці і ще біль у попереку (можливо з цим не зв”язано). Лікар ощупав яйця (болі не було), потім промацав простату. І сказав, що це болить в мене не яйце, а простата.
Прописав ліки:
Уросепт – 10 днів ректально на ніч.
Статон – 10 днів ркктально на ніч.
Простакор 1 ч.л. / добу місяць
Вогер 1 т* 2 рази місяць.
Мені 29 років.
Досить дорогі ліки, треба обов’язково їх прийняти чи може пройти само якось?
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Як що лікар прописав таке лікування, то його треба приймати.